Единорог_помог• 29 января 2024
Готель "3 сини та донька" 5* у Східниці
Поділіться враженнями, чи вартує цей готель своїх грошей?
Мию чакри щоденно• 29 января 2024
Друзья были в сентябре - в восторге. При том они очень много где отдыхали за границей, говорят на уровне отель
Чарівне зіллячко• 29 января 2024
Запитуйте-що Вас цікавить? Була в вересні і січні.. якщо Ви з дітьми-однозначно вартує, номер краще в новому корпусі, але буде трохи далі до ресторану та спа..
Якщо Ви пара-тоді в Буковель або Яремче..
Три сини та донька 5-це комплекс послуг, який входить у вартість-3 рази харчування з шведсько лінією, басейн, спа з купою саун, бювет, кінотеатр, спорт зал, різні види тенісу, надзвичайно крута дитяча кімната, але без няні, велика територія і трансфер до джерела і ринку..
Единорог_помог
• 29 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Ми хочемо вдвох. Були у Східниці минулоріч, прогулювалися і якраз натрапили на цей готель, дуже сподобалось, що він в глуші, серез лісу. От і думали на день народження в березні поїхати, взяти номер стандарт з видом на ліс. Ми любимо тишу та спокій, але от не знаю, готель настільки великий... Там дуже гучно??? Ще на сайті пишуть про боулінг та кіно, вони там справді працюють?
Единорог_помог
• 29 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Взагалі хотіли б відпочити в готелі з великою територією для прогулянок і нормальним харчуванням. Або просто класний готель хоча б зі сніданками, але так щоб побути вдвох і насолодитися тишею і краєвидами...
Чарівне зіллячко• 29 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ярече-Ведмежа гора, новий сучасний корпус і класний басейн, але там лише сніданки або Morva-сніданок/обід і шикарне Спа, але дорого:) ні там ні там немає великої території, але є куди поїхати і погуляти, бо там скрізь суцільний ліс..
в Буковелі була останній раз в Феніксі, там окремі будиночки з кухнею, на території є ресторан і гірки з тюбінгом та можна поїхати на гірськолижні траси.. але, всі хто пише, що Три сини дорого, вони не враховують, що в інших отелях обіди та вечері за окрему плату..
Три сини-це більше сімейний готель де купа дітей, але часто приїжджають пари, щоб попити воду, походити на масажі, тому почитайте відгуки і гарно відпочинку Вам:)
Чарівне зіллячко• 29 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Кінотеатр точно працює і входить в вартість, боулінг за окрему плату, але доступно по ціні.. я б не сказала, що готель шумний, бо він досить великий.. єдине в басейні може бути багато дітей
Единорог_помог
• 29 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А правду пишуть про шалену чергу в ресторані? Чи нормально, якщо приходити не в пік?
Белочкой зови• 29 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
А СПА там достойне? Басейн великий? Підкажіть, будь ласка, з дитиною 10 років буде що робити, чи там краще з малюками?
Чарівне зіллячко• 29 января 2024
Ответ дляБелочкой зови
Там дуже великий вибір саун, купель, аромакімната з підігрівом, якісь сінні та хмельні сауни, басейн великий, але з якимись колонами посередині, трохи не звично..але є протитечія, джакузі, гідромасажі, якісь окремі капсули для гідромасажу стегон та спини.. для зовсім малих дітей басейн маленький, але теплий., моєму сину 10-йому дуже подобається там відпочинок..
Чарівне зіллячко• 29 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Неправду:) всі прийоми їжі по 2,5 години, люди рівномірно приходять..черги були за чимось незвичайним з їжі -або бараніною або кальмарами, а так наче все спокійно:)
Единорог_помог
• 29 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Хотіли номер в новому корпусі. Але виходить, що в спа та ресторан доведеться йти через вулицю? Тобто зручніше в старому корпусі? Чи ресторан взагалі в окремій будівлі?
Чарівне зіллячко• 29 января 2024
Ответ дляЕдинорог_помог
Ні:) перехід між корпусами в будівлі.. люди ходили в халатах і шльопанцях.. я, напевно, єдина хто ходив в костюмі, бо мені здавалось, що були протяги, але і мороз був -16
Просто, це дійсно зручніше ліфтом спуститись в басейн і ресторан, а так треба йти по коридору, але це на 5-10 хвилин довше..
Ресторан і басейн в старому корпусі, не в окремому!
Единорог_помог
• 29 января 2024
Ответ дляЧарівне зіллячко
Дуже дякую за коментарі!