Все питаю зарання• сегодня в 09:02

Як батьки путьові, то і в дітей достаток. А як алкаші, такі як в мене, то так і

молодість свою загубила і здоров´я своє,ходячи в порваних трусах,вибачте,і карабкаясь сама ,без помочі,без житла,сирота при живих батьках.Сволочі,не прощу і на могили не прийду.Все життя мені загубили
ЧупакабраЗеБест• сегодня в 15:08
Ответ дляВсе питаю зарання
Просто сволота
автор, я вижу вас прямо накрыло (у меня тоже такое бывает периодами), что именно скейачс произхошло? опять чтото захотели от вас?
автор Все питаю зарання • сегодня в 15:49
Не против• 2 часа назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Скупі,дурні,ледачі,тупі ледацюги слабохарактерні.Так мені ’повезло’
В нас пів країни ,якшо не більше таких
Так не тільки вам так повезло
Не против• 2 часа назад
Ответ дляВсе питаю зарання
У девочек было золото,кожаные куртки,моднячие джинсы.А я оборванка
А скільки вам років?
Вкуси мене• 1 час назад
Ответ дляВсе питаю зарання
Загублене життя
Автор,для таких,как Вы,сейчас открыто окно возможностей,едьте в Норвегию,Швецию,дадут жилье,пособие,выручите язык,вылечат вам зубы,ещё и мужа там себе найдете нормального,чего в этой нищей неньке сидеть?
Кундалина• 1 час назад
Я знаю різні випадки. І коли батьки адекватні, хороші, а син ’непутьовий’: пив, сім´ю втратив, квартиру теж і залишився без нічого. І коли батьки любили випити, не дуже переймалися дітьми, а дитина нормально влаштувалася в житті.
Але не сперечаюсь, що з нормальними батьками і в житті легше влаштуватись.