Девальвация• Изменено 29 января 2024
Кому ставили диагноз биполярное расстройство
Как оно у вас проявлялось? Вы долго ходили с этими симптомами, прежде чем обратиться к специалисту?
Сколько у вас длился период ’хорошего настроения и активности’ перед депрессивным периодом?
Не было еще социофобии?
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
так, я спочатку не змогла всю ту омегу пити, було погано, почала малими дозами. мене все життя від жиру тошнило. але на диво на кето їм зараз і мені нормально, правда, їм постійно капусту квашену, перець гострий і кімчі. зараз попросила, щоб лікар подивився на мої анаалізи, що там з тим кето відбувається)
Спасибо!
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
я теж махровий інтроверт, живу сама, працюю здому, виходжу в магазин і в басейн, по роботі 4 рази на місяць і з друзями різними раза 3-4.
Але от говорю голосно, я тепер і не комплексую) у мене є одна подруга така сама, то ми з нею оремо на весь будинок)))
А что если громко разговариваешь это симптом чего-то?
Ответ дляТанго утрьох
ну, я так розумію, що це не сам по собі симптом, але один з. Коли люди в манії - у них же ейфорія, вони жестикулюють, голосно говорять, наче випили. Але мого психіатра це чомусь смутило. Він запитав, чи я завжди так говорю і відправив одразу на МРТ голови)
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Спасибо. У меня ребенок так говорит и тоже есть проблемы.