ПесиКот• 29 января 2024

Проблемы с кишечником в поездках

Так тоже есть. Но только вышла в ремиссию, поехала в командировку и снова понос, вздутие. Капец какой то
Багиня• 29 января 2024
Стрес. У меня тоже самое всегда

Баррикадница• 29 января 2024
Спасаюсь спазмоменом и афлетином в поездках
Сірничок• 29 января 2024
Валерьянки и дуспаталин.
Сірничок• 29 января 2024
Дівчата, я вже чекаю, що син навчиться справлятися зі стресами, а тут виявляється, що це може і в дорослому житті не пройти(((
Ms. Dolly• 29 января 2024
Мой кишечник любит о себе напомнить, когда мне вот-вот выходить из дома на важную встречу.
автор ПесиКот • 29 января 2024
Ответ дляСірничок
Я вам больше скажу, у меня это во взрослом возрасте началось
Мрії у вирії• 29 января 2024
Ответ дляСірничок
У мене не пройшло. Пам´ятаю, як перед контрольною в школі був жах. І сьогодні їхала на гістероскопію, яку за кордоном проводять без наркозу, і так боялась, так вдумалась в ту біль. І все, добре, що на своїй машині були
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляПесиКот
И у меня, со студенческих лет примерно
Кусман Сиру• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
И у меня, со студенческих лет примерно
да да, аналогично
только подходишь к универу - хочется срать

Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляКусман Сиру
да да, аналогично
А экзамены, дипломирование))
Кусман Сиру• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
А экзамены, дипломирование))
как раз таки не, просто если на пары, слава Богу перед экзаменами в этом смысле все четко было))
Дай подивлюся• 29 января 2024
Ответ дляКусман Сиру
А у меня именно когда нервничаю)
Кусман Сиру• 29 января 2024
Ответ дляДай подивлюся
А у меня именно когда нервничаю)
наверное у всех по разному, но как раз в детстве норм, а в студенчестве появилось
Сірничок• 30 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Чесно, дуже шкода
Сірничок• 30 января 2024
Ответ дляПесиКот
Неужели сейчас, во взрослой жизни не научились переключаться, менять обстоятельства или отношение к ним?
Сірничок• 30 января 2024
Девчонки, почему перед важным событием не пропить валерьянки, магния, витаминов - может со временем ушел сам по себе этот момент?
Кусман Сиру• 30 января 2024
Ответ дляСірничок
потому что люди делятся на две категории:
1-е если кто-то рядом пукнет, то пьют все возможные антибиотики и успкоительные, чтобы кофточка не завонялась
2-е нормально относятся к естественным свойствам организма на переживания
Флюорография гуся• 30 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Як у вас все пройшло?
І як це роблять без наркозу? Може це діагностична процедура, а не операція?
Щас ухожу• 30 января 2024
Как лечите свой срк? На антидепрессантах есть улучшение?

автор ПесиКот • 30 января 2024
Ответ дляСірничок
Ну лично я перед поездкой пролечились. И в том числе пила Вит группв б и магний. И была абсолютно спокойна
автор ПесиКот • 30 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
К меня не было никакого эффекта со стороны кишечника
Щас ухожу• 30 января 2024
Ответ дляПесиКот
Тогда надо исключить болезнь Крона и тп
автор ПесиКот • 30 января 2024
Ответ дляЩас ухожу
Тогда надо исключить болезнь Крона и тп
Крона нет
Мрії у вирії• 30 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Як у вас все пройшло?
Без знеболювального взагалі. Це Британія. Перед цим лікар сказав, якщо буде дуже боліти, то зупинимось і зробимо локальну анастезію. Я дуже боялась. Але ви знаєте, це було взагалі не болюче. Тривало хвилин 10. Трішки іноді, як тянуло. Це була звичайна гістероскопія, не діагностична. Поліпа видалили і відправили на гістологію. Мені робили теж і в Україні 5 років назад. Я лікарю про це говорила, але вона сказала, що в них така практика і порушувати її не будуть.. Що в стінках матки не має нервів і це не болюче, коли ’бритвою’ шкрябуєш поліпи. Я була дуже здивована. Але ж все перенесла на собі, тому стверджую це все на 100%
Флюорография гуся• 30 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Яким цікавим досвідом ви поділилися!
Як ви себе почуваєте після?
І чого ж тоді у нас під наркозом роблять?
Знаю, що діагностичну дуже тонким гістероскопом можуть без наркозу, але операцію....і ще цікаво, якщо у матки немає нервів, то болі знизу живота не з нею пов´язані. А так да, на ній же рости може щось і не боліти цікавий досвід, дякую, що поділилися.
Мрії у вирії• 30 января 2024
Ответ дляФлюорография гуся
Яким цікавим досвідом ви поділилися!
Як ви себе почуваєте після?
Добре, ніби почуваюсь. Сьогодні ще залишилась вдома, а завтра йду на роботу. Я вам нічого не можу сказати з приводу, чому у нас так, що і як? Коли мені надіслали листа на гістероскопію, якого я очікувала 6 місяців, після виявлення на УЗІ поліпа. З листом йшли ще рекомендації, я їх 100 раз перечитала, не повірила. Передзвонили в госпіталь, і те все переповіли. Потім знайшла у ФБ дівчину, яка просто писала, що їй робили теж цю процедуру тут. Я їй написала, вона підтвердила, що їй теж робили без наркозу, що це трішки неприємно, але все терпимо. В тих рекомендаціях було написано, що, якщо виявлять щось надскладне, велику міому.....то тоді можливий варіант загальної анастезії. Якось так. Я просила, щоб відразу зробили локальну. Але лікар вмовив спробувати без, бо іноді укол для людей болючіший, ніж сама процедура.
Флюорография гуся• 30 января 2024
Ответ дляМрії у вирії
Дякую за відповідь, буду мати на увазі. Не хотілося б, щоб знадобилося, але все може бути у цьому житті. Міома аби була, то на узі побачили б, напевно, тим більш велику.
Будьте здорові!