Ранковий базар• 29 января 2024

Дівчата, потрібні вітаміни

Короче, останній час відчуваю втому,немає сил ні на що,настрій гівно ...навіть шкіра стара якась дрябла,мішки під очима
Хотіла б пропити комплекс вітамінів... може хтось порекомендує,які взяти?
Червона ікорка• 29 января 2024
супрадин

ЯНаПэПэ• 29 января 2024
Ответ дляЧервона ікорка
супрадин
А мне он не понравился, вообще не ощутила изменений(
Червона ікорка• 29 января 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
я всегда чувствую где-то дней через пять, как будто легче дышать начинаю.
Руда ліса• 29 января 2024
Я колаген п´ю час від часу для шкіри. А вітаміни на Айгерб замовляю, ті які подобались:
Також риб´ячий жир беру у наших аптеках.
автор Ранковий базар • 29 января 2024
Ответ дляЧервона ікорка
Мені б такі щоб сили з´явилися...бо як не жива тягаюсь по квартирі)
автор Ранковий базар • 29 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Дякую!
ЖаннаНеАгузарова• 29 января 2024
Ответ дляРанковий базар
Для початку знайте аналізи на дефіцити:
віт Д
b12
та ін
автор Ранковий базар • 29 января 2024
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Для початку знайте аналізи на дефіцити:
віт Д
b12
та ін
Так це теж є в планах!
Вельми шановна• 29 января 2024
Ответ дляРанковий базар
Иногда витаминами уже не помочь и нужна медицинская помощь. Нормальная, адекватная. Но это надо искать причину, сдавать анализы и тд. У меня упадок сил был, депрессия, бессонница. Оказалась анемия и дефицит вит д. Какие там уже витамины... Моя жменька была с утра и вечером по 5-7 таблеток)

автор Ранковий базар • 29 января 2024
Ответ дляВельми шановна
Я зрозуміла, дякую!
В планах є аналізи
Думала,щось розпочати,бо останні дні якось дуже важко
Вельми шановна• 29 января 2024
Ответ дляРанковий базар
Я зрозуміла, дякую!
В планах є аналізи
Комплекс с вит д и ц не будет лишним. Дефицит почти у всех... Может и поможет)
Бешене сарі• 30 января 2024
Ответ дляЯНаПэПэ
+1(
Бешене сарі• 30 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Расскажите плз об эффекте рыбьего жира, что меняется? Хочу попробовать
Руда ліса• 30 января 2024
Ответ дляБешене сарі
колись порадили від випадіння волосся, тому й беру його зазвичай на осінь та весну з біотином та вітамінами. Конкретного ефекту не скажу) Найкраще звичайно піти до лікаря, щоб назначив, але мені шкода грошей на таке🤭🫣
Бешене сарі• 30 января 2024
Ответ дляРуда ліса
Спасибо! А про биотин можно, какой берете? Тоже смотрю для волос, но не понимаю в дозировках
Руда ліса• 30 января 2024
Ответ дляБешене сарі
ось цей беру
Але повторюсь, я сама без призначень беру. Це все по відгуках. Ще для волосся, колись радили, не комплекс, а у наших аптеках брати окремо вітаміни, напр.: А, Е, група В...що типу так краще.
будь ласка)
Зашла на 5минут• 30 января 2024
+