Девальвация• Изменено 29 января 2024

Кому ставили диагноз биполярное расстройство

Как оно у вас проявлялось? Вы долго ходили с этими симптомами, прежде чем обратиться к специалисту?
Сколько у вас длился период ’хорошего настроения и активности’ перед депрессивным периодом?
Не было еще социофобии?
Ку ка ку ка ку• 29 января 2024
Та как почитать симптомы, то его каждому ставить можно

Мати тріля• 29 января 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
Люди часто любят придумывать себе диагнозы) но биполярку ни с чем не перепутать
Дякую_аж_підскакую• 30 января 2024
у знакомой есть это расстройство, подробностей не знаю, знаю что настроение у нее то смеется то плачет, пошла она к доктору, назначили препараты, не знаю какие именно, но они помогли и хорошо, стала на человека похожа, потом она себе их сама отменила и началось по новой, но к доктору не идет, так как думает что вылечилась уже :) хотя ее муж и дети так не считают:)
Marmu• 30 января 2024
Мені поставили циклотимію - легка така біполярочка) у мене щодня були качелі від як все офігенські до я тупа, люди мудаки і краще вмерти. Легкі нейролептики суттєво покращили ситуацію.
13чудоСВЕТА• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Вот! А мне тут пару умников недавно доказывали, что резкая смена настроения это не биполярка и что мои знакомые врут, просто у них характер такой)))) Сколько же тут диванных психиатров
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Скажите пожалуйста у вас со сном проблемы во время подъема или спада настроения? Какие ещё симптомы? На уборке дома, внешнем виде это никак не отобразилось? Давно ли это у вас? Не было ли необдуманных глупых поступков во время подъема?
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
У 2020 р. у мене закінчувався контракт по роботі, і у мене була паніка, що я не знайду нову роботу. Я прокидалася щодня о 4-5 ранку в повному шоці, стала дуже роздратована, хоча я все життя така була, але це дуже загострилось. Я пішла до лікаря і мені прописали кветирон - це нейролептик. Він дуже сильно на мене повпливав, я перестала прокидатися ночами, стала набагато спокійніша, мене перестало так все бісити. П´ю досі. Щоб ви розуміли мин рік як постійно бомбили Київ, то я часто спала і не чула, зранку мені люди пишуть-дзвонять, а я поняття не маю, шо до чого. Моя подруга в повному шоці, постійно повторює, як я змінилася на краще.
У мене все життя таке. Я трохи помішана на зовн вигляді, тому виглядала охайно, купа класної косметики, її мені ніколи не лінь наносити. У хаті бардак завжди, на жаль, і зараз(((( мені ще новйи психіатр поставив СДВГ, у мене багато симптомів - я тупо не можу робити, що мені не подобається, прибирання - це перше, на шо я забиваю, часто і по роботі так саме, працюю тільки, коли уже все горить.
Необдуманных глупых поступков во время подъема - у мене це все впродовж дня, тому сильно тупих не встигаю. Але трачу гроші бездумно, особливо пов´язано з лікуванням-психологією\психіатрією. Я на психологів потратила десь мабуть тис 10 євро, для мене це дуже багато, у мене немає навіть власної квартири, знімаю. Часто можу потратити шммотки. Багато трачу на лікування і косметику, але тут не жалію.
Необдуманих типу завіятися з якимись чоловіками чи якісь ризиковані бізнес-справи - це ні, бо я дуже перелякана, всього боюся).
У мене найяскравіший показник для мене самої був такий: я думала, що я, наприклад, напишу книгу і стану зіркою, а через 2 години лежала пластом і думала, що я повне мурло і немає сенсу навіть вставати. І таке майже щодня. ПІсля ліків це знизилось відсотків на 70-80%.
Marmu• 30 января 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
та ну, покажіть їм пару статей про біохімію, хоча таким дерев´яним зазвичай це не допоможе)
У мене зараз досить крутий психіатр, який любить експерементувати, і який порадив мені кето саме для психіки, не для схуднення. Я поки тільки 3 тижні, але уже бачу, як змінюється психіка, читала багато відгуків також на цю тему. Так що все впливає на нашу психіку-гормони: від генетики до оточення та навіть харчування.
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Большое Вам спасибо за ответ! У меня похожее состояние. Только во время депрессивных эпизодов мне кажется что я чувствую боль всей планеты, помимо того что я ничего из себя не представляю. А во время подъема я увольняюсь , потому что резко захотелось попробовать себя в новом направлении. Я за 15 лет ни разу не работала на одном месте более двух лет. И это не самые плохие поступки во время подъема.

Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Можно фамилию?
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Ой, ідіть до лікаря, мені набагато стало краще після ліків, ці думки ’что я ничего из себя не представляю’ дуже вимотують, це мене більше всього турбувало, як ти сидиш і кожну секунду тобі соромно за своє існування.
Я теж хотіла звільнитися 100500 разів, але я живу сама, ще й на зйомній квартирі, і накопичень немає, як і чоловіка, а роботи у мене були непогані (нічого особливого, але відносно нормально платять). Ви знаєте, один дуже крутий бонус від лікування: ти стаєш краще себе почувати, і відносно краще ставитись до людей. І вони у відповідь теж починають краще ставитись. У мене з моїм керівником були постійні сварки, ми навіть на нього написали кляузу, щоб його звільнили. Він дізнався, можете уявити, як він до нас ставився. Але потім стосунки налагодилися набагато, до нього якщо знайти підхід, то можна працювати. Ми зараз всі працюємо здому, він дозволив, для мене це просто рай. І зараз хочеться послати його частенько, але то вже не так, як раніше, у мене прям очі кров´ю наливалися!
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Благодарю!
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Можно фамилию?
Поки не можу рекомендувати, бо ще в процесі) але ви ідіть до гарного психіатра за відгуками, мені попередня прописала лікар, цей сказав, так, все правильно (це вперше за мої 100500 походів до різних лікарів, коли інший лікар погодився із попереднім лікуванням). Вони там дивляться на поведінку більше, я так розімію (я худа, голосно говорю, жартую весь час, рожи корчу, думаю, для них то ще більший показник, ніж те, що я кажу))) так і було написано у карточці - охоче розмовляє, жестикулює, щось типу такого)))
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Я планирую делать магнитно резонансную спектроскопию. Она покажет биохимию мозга. У меня в семье есть психические заболевания потому хочу основательно разобраться что со мной. Ищу современного психиатра который знает об этом исследовании.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Блін, не чула таке, тепер у мене буде нова обсесія для вивчення))) це ще й по сусудству, де я живу. Я навіть проходила кетамінові крапельниці, це типу супер крутий метод, але вони мені не допомогли. Так само як і ксенон (ним зараз поранених важких солдатів лікують).
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Мне кажется это ключевое обследование.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
Мне кажется это ключевое обследование.
Запитаю у свого лікаря. Я у нього здавала генетичний тест і робила МРТ голови, але він нічого не показав такого. Його улюблена тема - то жири, так що приділіть увагу, чи їсте ви достатньо жирів (+ ще омега в капсулах та МСТ).
автор Девальвация • 30 января 2024
Ответ дляMarmu
А в інших ситуаціях ви так же спілкуєтеся? На роботі, в транспорті, із сусідами тощо?
Чи це тільки в періоди піднесеного настрою? чи збудження/хвилювання
автор Девальвация • 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Підкажіть, будь ласка, як називається цей генетичний тест і для чого він в рамках цієї біполярної теми?

Marmu• 30 января 2024
Ответ дляДевальвация
із друзями-колегами так. із новими знайомими десь наполовину, але голосно завжди говорю. на мене частенько люди поглядають із подивом.
Мені мій психіатр сказав через 10 хв після знайомства (щось я ляпнула і у нього аж шок був) - ви не можете контролювати імпульси в голові, того правду-матку ріжете. Це, насправді, не так, я можу, але говорю зазвичай більш прямо і правдиво, ніж більшість людей.
Я як іду до лікаря, то відчуваю все одно якесь хвилювання, що призводить до такої підірваної злегка поведінки.
автор Девальвация • 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
А я уволиться хочу всегда и на всех работах, еще не было ни одного места, где бы я чувствовала себя комфортно.
Боялась всегда сказать начальнику об увольнении. в период подъема, приема анксиолитиков удавалось уволиться.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляДевальвация
тест був насправді не саме щодо біполярки, а загалом, бо лікарю щось здалось, але воно не підтвердилось)))))
у мене кето нова обсесія. у Штатах, виявляється, зараз ним лікують психічні хвороби. Ви англійську розумієте, можу вам накидати роликів, як біполярщики дуже тяжкі позбавилися її.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляДевальвация
мені теж, але періодами. а ви лікуєтесь чи ні?
автор Девальвация • 30 января 2024
Ответ дляMarmu
У мене те ж саме, я взагалі інтроверт, і часто замикаюся, говорю мало і не гучно. Слухала аудіозаписи наших обговорень на роботі, я розмовляю дуже тихо.
Але коли зустрічаюсь з приятелями або з чоловіком, якій мені подобається, говорю дуже голосно, мені вони часто казали Чого ти кричиш. А в кафе часто обертаються, бо я голосно розмовляю, причому якісь особисті речі обговорюю з кимось.
автор Девальвация • 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Дякую, буду вдячна! Так, англійською можу.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляДевальвация
я теж махровий інтроверт, живу сама, працюю здому, виходжу в магазин і в басейн, по роботі 4 рази на місяць і з друзями різними раза 3-4.
Але от говорю голосно, я тепер і не комплексую) у мене є одна подруга така сама, то ми з нею оремо на весь будинок)))
автор Девальвация • 30 января 2024
Ответ дляMarmu
Поки ні, але на шляху) Шукаю, до кого піти
Танго утрьох• 30 января 2024
Ответ дляMarmu
С жирами не все так просто. Их можно есть , но они нету всех усваиваются. Особенно если есть проблемы с желчным или нарушен метаболизм их окисления .
МРТ и Мрс это разные исследования. В психиатрии / неврологии/ метаболизме нужен Мрс.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляДевальвация
Там є у них такий психіатр модний (Гарвард закінчив, своя клініка), написав книгу -Christopher M. Palmer MD: Brain Energy: A Revolutionary Breakthrough in Understanding Mental Health--and Improving Treatment for Anxiety, Depression, OCD, PTSD, and More. Він там навіть шизофренію лікує.
І є купа роліків його на ютюбі, я вже десь з десяток передивилася. Ось наприклад
Там взагалі цілий канал тому присвячений. не можу знайти, дивилася відео, де дівчину кілька разів госпіталізували з біполяркою, і вона була на важких ліках, але зараз уже кілька років у ремісії на кето.
Marmu• 30 января 2024
Ответ дляТанго утрьох
так, я спочатку не змогла всю ту омегу пити, було погано, почала малими дозами. мене все життя від жиру тошнило. але на диво на кето їм зараз і мені нормально, правда, їм постійно капусту квашену, перець гострий і кімчі. зараз попросила, щоб лікар подивився на мої анаалізи, що там з тим кето відбувається)