Мамина квіточка• 30 января 2024

А почему плохой прогноз, когда асцитный живот?

Твоя подружайка• 30 января 2024
Тому що він не сам по собі виникає. Часто це рак, серцева недостатність, панкреатит. Злоякісні пухлини та метастази в печінку, жовчні шляхи чи в підшлункову залозу сприяють росту асцитного живота. Тому прогноз поганий.

автор Мамина квіточка • 30 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Фигасе, даже при банальном панкреатите асцит бывает?
Твоя подружайка• 30 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Так. Ви якщо почитаєте про асцит і що його викликає, побачите, що хвороби серйозні. На перший погляд ’банальний панкреатит’ це ’Важкий гострий панкреатит пов´язаний з наявністю (пери)панкреатичнного
запалення, заочеревинного набряку і перитонеального випоту. Останній зазвичай може спостерігатися при гострому панкреатиті, через витік панкреатичного секрету внаслідок руйнування і некрозу паренхіми підшлункової залози, в тому числі панкреатичних проток. Ця рідина навколо підшлункової залози і в черевній порожнині (панкреатичний асцит) багата панкреатичними протеазами і прозапальними цитокінами.’
Точу ляси• 30 января 2024
у меня асцит из-за цирроза
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Абсолютно не вірно сказали, у виникненні асциту грає роль лише печінка
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Ні
Веккy• 30 января 2024
Ответ дляТочу ляси
у меня асцит из-за цирроза
У меня отец как раз и умер. И крестный. Бухали , потом начался асцит и все.
СкрипяСердцем• 30 января 2024
Ответ дляМамина квіточка
Банальный панкреатит? Плохо вы об этой болезни знаете
автор Мамина квіточка • 30 января 2024
Ответ дляСкрипяСердцем
И не должна знать хорошо, я не врач.
Мне не стыдно.

Твоя подружайка• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
))) Раджу спочатку навчитись читати, а потім вже показувати свою некомпетентність
Кидаю курити• 30 января 2024
Ответ дляТвоя подружайка
Я відповіла на абсолютно невірне твердження, читати вмію давно, зі школи
Твоя подружайка• 30 января 2024
Ответ дляКидаю курити
Тоді ви прочитаєте без проблем і не будете стверджувати те, чого не знаєте напевно. ’Асцит - Надмірне накопичення вільної рідини у черевній порожнині (в нормі ≈150 мл).
Причини: цироз печінки (≈80 %), новоутворення (≈10 %), серцева недостатність, туберкульоз, захворювання підшлункової залози, ідіопатичний асцит в осіб, що перебувають на гемодіалізі, пошкодження лімфатичної протоки, хламідійний перитоніт, нефротичний синдром, ексудативна ентеропатія, системний червоний вовчак, гіпотиреоз, тромбоз портальної вени, синдром Бадда-Кіарі, філяріоз, синдром Мейгса.’