Вже всі бачили про «підтримку українських сімей з пільговим тарифом» від наших «благодійників» на найближчий місяць?
З яких пір збільшена вдвічі ціна на електроенергію стала «акційною»?
В коментарях читаю, що підвищення таки планують у квітні, а потім ще у жовтні, загалом у 2 рази, а у зв’язку з скасуванням мораторію на відключення боржників, що нас взагалі чекає?
Чи вважаєте ви підняття тарифів обгрунтованим?
Дуже цікавлять ваші думки з цього приводу, бо живучи в будинку, де все на електриці, починаю задумуватись чи потягнемо і куди діватися, якщо ні🤔
Вкусныйпончик• 30 января 2024
Думаю, що в кого є борги, саме час закидати суди на реструктуризацію боргу.
Звёздонька• 30 января 2024
Ответ длячир
Где бабушка получает достойную пенсию, а не инфаркт от счета за коммуналку. (В. Зеленский)
Он нам ничего не должен….
Татьяна-cb91• 30 января 2024
Говорили не будет повышать-повысили, народ схавал. Сейчас будет тоже самое) мы всеядные много лет уже 🤷🏻♀️
Ответ дляBLUE_SKY
Як ми можемо визначити чи обгрунтоване підняття тарифів якщо ми не в кусі собівартості вироблення електроенергії
Але ж і «пани» ніяк не обґрунтовують 🤷♀️
Минулого року прикривались атаками по обладнанню, а тепер ще називають цей тариф «пільговим»))
Yegonyashka• 30 января 2024
средняя зп должна быть не менее 1000 евро, потом пусть поднимают. Уничтожают людей всеми возможными и невозможными способами, закрыв предварительно в клетке
Ответ дляYegonyashka
100%, на что они рассчитывают, видя финансовые возможности (если эти еще можно назвать возможностями) людей, которые из последних вывозят 🤷♀️
Хз…
Я понимаю, что не потяну электрику с тарифом 5,5-6
Хз…
БрЮнЕтОчКа77777• 30 января 2024
Ответ дляyulchik
Хз…
Да уж....За 100 квт платить 550-600 грн. при наших пенсиях и ЗП -- просто супер!((((