ПампушОК• 29 января 2024
Тарифы на э/э повысят в 2 раза
❗️Тариф на електроенергію в Україні підвищиться вдвічі в 2024 році: він буде складати трохи менше ніж 6 грн/кВт, – член Комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Сергій Нагорняк.
На фоне отмены моратория на отключение должников-поднятие тарифов уже получается больше чем в 3 раза. Самое то во время войны👍
Valechka-mk• 29 января 2024
А потом будут рассказывать про врагов и как они хотят нас уничтожить.
Solnechnaya Asya• 29 января 2024
Ну хотіли ж в Європу,от і маєте європейські ціни,зарплати африканські ,але то таке...
І борги виростуть ще більшими. Наприклад, в мене в будинку тільки електроенергія. Плита, бойлер, чайник, електрокотел. Зараз виходить десь 4200-4800 грн на місяць, лічильник день/ніч є. Якщо доведеться платити 10-12 к, то я навіть не знаю, звідки їх брати....Бо окрім цього є і інші потреби, які потрібно закривати.
Ответ дляZhukOlena
Выключите электрокотел и на дрова перейдете
Solnechnaya Asya• 29 января 2024
Ответ дляElenaMari
Так у нас многие зарплаты огого имеют новые машины покупают и не только, а те кто на 15000 гр живёт не в счёт, в раше такого нет беспредела даже
Ну ті хто 15000 має,це ще добре,дехто 10 і менше,тим не можна такі питання піднімати,не на часі.
Nathalie27• 29 января 2024
Ответ дляNerses
Требования Европы
Дивна вимога, бо у нас весь енергоринок в приватних руках. Європа кожному приватнику буде умови диктувати?
Європа взагалі в курсі українських зарплат, пенсій, соціальних виплат тощо?
Ответ дляZhukOlena
Мабуть так і буде. Але декілька моментів. Де саме ці дрова використовувати? Робити камін, чи дровяний котел чи як? Багато нюансів, будинок новий, місця під твердотоп немає...
Когда денег не будет и холодно станет вы об этом думать не будете, если денег на новый дом хватило значит уже на печку хватит
Solnechnaya Asya• 29 января 2024
Ответ дляNathalie27
А ви в курсі що кредити які набрала Україна ,потрібно віддавати,і це все буде віддавати населення якраз за допомогою зменшення соцвиплат ітдтп
Ответ длявсем надо
Чтобы не отключать должников (ведь это трудно и кто это будет делать)решили по проверенной схеме - навесить на лохов за себя и за должников тарифы. Типа половина и так не платит а вы лохи и так платите всю жизнь, так заплатите и в 2 раза больше.
Отключают аж бегом