А чому ніхто не згадує про те, що Порошенко | Facebook
Facebook
› ... › Videos
6:45
А ЧОМУ НІХТО, НЕ ЗГАДУЄ, ЩО ПОРОШЕНКО - ОДИН З ЗАСНОВНИКІВ «ПАРТІЇ РЕГІОНІВ»⁉️ Голова фракції ВО "СВОБОДА" у Львівській Хто створив Партію регіонів?
Голова ПРВУ Володимир Рибак разом із лідерами Партії праці (Валентин Ландік), партії «Солідарність» (Петро Порошенко), партії «За красиву Україну» (Леонід Черновецький) та Всеукраїнської партії пенсіонерів (Олексій Капуста) підписали 18 липня 2000 року заяву про намір об´єднати свої партії в єдину.
Від засновника Партії регіонів до Президента України
YouTubeРух ЧЕСНО
Facebook
› chesno.movement › photos
4 февр. 2019 г. — Чи знали ви, що Петро Порошенко був співголовою партії, яка перейменувалася у "Партію регіонів"? Більше про політичне минуле чинного ...Історія успіху "Партії регіонів": від заснування ...
24 Канал
› istoriya_us...
Перевести эту страницу
30 мар. 2018 г. — Петро Порошенко – один із засновників "Партії регіонів"
› ... › Videos
6:45
YouTubeРух ЧЕСНО
› chesno.movement › photos
24 Канал
› istoriya_us...
Перевести эту страницу
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляGarnoKvit
Він вже П´ЯТЬ років, як не президент той Порошенко
Коли нарешті ваш Зеленський начне успіхи робити, щоб українці жили добре? 5 років Зеленський президент а люди живуть все гірше і гірше. Ще й гинуть сім´ями. При Порошенку людей хоч не бомбили.
Когда Путин сдохнет, росия развалится и росияне перестанут лезть как тараканы в Украину и убивать тут людей.
В 2019-2021 все жили отлично.
Бомбит людей вонючая Параша.
У вас кажется поплыло кто и что делает
В 2019-2021 все жили отлично.
Бомбит людей вонючая Параша.
У вас кажется поплыло кто и что делает
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляelenze66
Ну що, почнемо ах*ївати разом? Лієв за часів януковича працював міністром у Криму, називав себе «ментально русским» та пропонував визнати () «референдум» у 2014 році.
Після анексії півострова він потрапив до списків ворогів України, а потім, *бать як несподівано, став заступником директора Нацтелебачення. Ви тільки вдумайтесь!!!! Після таких викидонів людину не тільки прийняли в Україні, але і дали нех*йову посаду… норм такі звʼязки.
Минулого року Лієв написав заяву на звільнення після скандалу. А ще – великий пост-виправдання, де говорить, () що він патріот і взагалі розмовляв українською, до того як це стало мейнстрімом🤡
отлично что такие истории вскрываются и что мы это знаем теперь. Это важный урок для нас всех, кто был ’вне палитики’ и кому было плевать что там происходит у власти. Никто ничего не контролировал, конечно сюда налезло росийских гнид тьма и спокойно вербовали кого хотели
Tasya-Natusya• 30 января 2024
Ответ дляlus_so
А в мене є візитка савлохова з 93 чи то 94 року, і шо тепер?
П.с. а ще він був піонєром і навіть комсомольцем. Дадада.
Борі? Наш сусід)
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляGarnoKvit
Боти, які розганяли про Порошенка, що він брата вбив і що він Вальцман чи як там, боти ті вже дааавно розповіли, що то була придумка з пальця, але лохторат ще не вкурив, що відбулися зміни в методичці і носиться зі старими лозунгами. Альооо! Ці лозунги були потрібні ДО останніх президентських виборів. Зараз вже 5 років як у нас найвеличніший лідор і вже не актуальна придумка про брата і вальцмана. Що по успіхам Зеленського за 5 років? В чому він на стадіоні попрікав Порошенка? А в нього самого, в Зеленського, як виходить?
каких успехов вы ждете когда на нас напала вонючая россия? успех что Украина выстояла, это огромный успех и гордость. Это люди.
Veronika83• 30 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
В 2019-2021 все жили отлично.
Бомбит людей вонючая Параша.
У вас кажется поплыло кто и что делает
В 2019-2021 все жили отлично.
Бомбит людей вонючая Параша.
У вас кажется поплыло кто и что делает
Наш президент начнет делать успехи когда россия развалится? Или что это вы написали?
Ответ дляInna_ya_krasivaya
І що з того ? Зловили і відпустили. Шоу продовжується.
Вчора суд відпустив Лієва, який вкрав на мінах 1,5 мільярди. Чесно сказати, я в ах*ї, так і не зрозумів на якій підставі відпустили чувака з підозрою на руках чілити додому, і чому ЗМІ зробили вигляд, що нічого не відбулось і це норм.
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляVeronika83
Какие именно успехи вы ждете?
Да, когда война закончится тогда и будем решать. Надеюсь вы в окопе и защищаете родину, помогаете успеху страны
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляelenze66
надо глянуть, не читала
Я имею в виду что мы стали более сознательные, это круто.
margaritavoronina1• 30 января 2024
А те що він разом зі своїм батьком займався рейдерськими захватами в 90-сті? Знали?
Магия света• 30 января 2024
Терпеть не могу сивочолого термоса, но к тому моменту, когда партия регионов стала тем, чем стала, его там и близко не было.
Не стоит лить чужую грязь на того, кому и так вовек не отмыться.
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляelenze66
Якби ще ті, що при владі стали ´сознатєльниє´.
это процесс, и он идет
Veronika83• 30 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Какие именно успехи вы ждете?
Шо за привычка так тупо съезжать с темы?) Конечно я в окопе, рядом с вами.
Успехи делаю на своей работе. Откройте Конституцию, почитайте чем занимается президент
ArtPix фотовышивка• 30 января 2024
Вже пару місяців бачу вас у стрічці... і постійно виникає одне й те саме питання: Ви квола? Чи що з вами таке? Чи під Безуглу косите? чи під безумну?
Ответ дляelenze66
Не тільки ви там...Це взагалі якась пародія на правосуддя.Напевне,коли сумма вкраденого перетинає мільярд застава не передбачена,бо суддям страшно
Veronika83• 30 января 2024
Ответ дляМанула
Щось і справді жорсткувато вийшло, аж авторка зникла
Там где исида не тянет, выходит иннакрасивая
Ответ дляGarnoKvit
А ви помітили, що як тільки у Зеленського виникають якійсь неуспіхи чи косяки, то одразу його паства починає волати ’а от Порошенко був такий сякий’?
В ТГ Порошенко-це улюблена тема.Після кожної новини про якийсь зашквар від влади обов’язково йде новина про поганого Порошенка з перерахунком всього його майна
Inna_ya_krasivaya• 30 января 2024
Ответ дляVeronika83
а когда война - то вы уже прочитали как работает государство, президент и так далее?
Veronika83• 30 января 2024
Ответ дляInna_ya_krasivaya
Конечно прочитала, чего и вам советую