Дуже перемерзла, застудилася гавкала просто до рвоти, аж очі вилазили, почала приймати один препарат кашель почам мокріти, відхаркуватись, наче все нормально було. Майжа пройшло, в неділю вийшла на роботу, там всі хворі, у всіх з носа просто лиє, горло і тд, за три години і я захворіла, позакладало все, ніс, вуха, кашель повернувся . Випила ось це, стало легше, але всерівно погано
Ответ дляkanni
Новый вирус скорее всего. Антибиотики вирус не лечат
От і я про це думаю, сенсу немає
Я_в_декрете• 30 января 2024
Якщо це три тижні і воно переросло в бактеріальну інфекцію - мають допомогти. Але краще до лікаря звернутись. У вас є PCP? Одужуйте!
Ответ длята самая
Антибиотики лечат последствия вируса, если три недели болеть еще и на ногах там уже воспаление легких может быть
Автор а врач что говорит?
Наврят запалення може бути без температури.
Тут такі лікарі🤦🏼♀️в них все ок, ще попасти потрібно
Ответ дляЯ_в_декрете
Що таке РСР?
Я_в_декрете• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що таке РСР?
Primary care provider - ви маєте стати до нього на облік, щоб була можливість звертатись день в день
Ответ дляЯ_в_декрете
А, так є.
Чесно, не хочеться туди їхати, але напевно прийдеться
Я_в_декрете• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А, так є.
Мені антибіотики зазвичай допомагають при затяжних хворобах, але якщо це вже три тижні - краще, певно, зʼїздити. Тим паче, що вони мають приймати з сьогодні на сьогодні після першого візиту. Одужуйте!
Ответ дляЯ_в_декрете
Дякую
Кристина23071983• 30 января 2024
Автор, у Вас малярія? Ви пʼєте таблетки від малярії. Вам хтось порадив? Чи то лікарське призначення?
Ответ дляКристина23071983
Ні, в мене не малярія, я часто при вірусі їх пʼю і при короні пила. Порадив мені їх лікар
Кристина23071983• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При першому ковіді, коли ще не знали, як лікувати, в призначеннях траплялися антималярійні препарати типу цього, що Ви пʼєте і Плаквенілу. Потім перестали.
Сумнівний вибір препарату!!!
До лікаря, бо можливе доєднання бакінфекції.
Подивіться побічні дії препарату, яким Ви зараз лікуєтесь.
Будьте здорові!
Сумнівний вибір препарату!!!
Будьте здорові!