Love_Love_Love_• 30 января 2024

Третій тиждень не можу вилікуватись, пити антибіотики?

Дуже перемерзла, застудилася гавкала просто до рвоти, аж очі вилазили, почала приймати один препарат кашель почам мокріти, відхаркуватись, наче все нормально було. Майжа пройшло, в неділю вийшла на роботу, там всі хворі, у всіх з носа просто лиє, горло і тд, за три години і я захворіла, позакладало все, ніс, вуха, кашель повернувся . Випила ось це, стало легше, але всерівно погано
kanni• 30 января 2024
Новый вирус скорее всего. Антибиотики вирус не лечат
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2024
Ответ дляkanni
От і я про це думаю, сенсу немає
та самая• 30 января 2024
Ответ дляkanni
Антибиотики лечат последствия вируса, если три недели болеть еще и на ногах там уже воспаление легких может быть
Автор а врач что говорит?
Я_в_декрете• 30 января 2024
Якщо це три тижні і воно переросло в бактеріальну інфекцію - мають допомогти. Але краще до лікаря звернутись. У вас є PCP? Одужуйте!
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2024
Ответ длята самая
Автор а врач что говорит?
Наврят запалення може бути без температури.
Тут такі лікарі🤦🏼‍♀️в них все ок, ще попасти потрібно
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Що таке РСР?
Я_в_декрете• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Що таке РСР?
Primary care provider - ви маєте стати до нього на облік, щоб була можливість звертатись день в день
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
А, так є.
Чесно, не хочеться туди їхати, але напевно прийдеться
Я_в_декрете• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А, так є.
Мені антибіотики зазвичай допомагають при затяжних хворобах, але якщо це вже три тижні - краще, певно, зʼїздити. Тим паче, що вони мають приймати з сьогодні на сьогодні після першого візиту. Одужуйте!
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2024
Ответ дляЯ_в_декрете
Дякую
Кристина23071983• 30 января 2024
Автор, у Вас малярія? Ви пʼєте таблетки від малярії. Вам хтось порадив? Чи то лікарське призначення?
автор Love_Love_Love_ • 30 января 2024
Ответ дляКристина23071983
Ні, в мене не малярія, я часто при вірусі їх пʼю і при короні пила. Порадив мені їх лікар
Oljusja• 30 января 2024
Гермицид + Фрилайф в choice.ua посмотрите
Гермицид очень сильное противовирусное
Всегда им лечусь
Кристина23071983• 30 января 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
При першому ковіді, коли ще не знали, як лікувати, в призначеннях траплялися антималярійні препарати типу цього, що Ви пʼєте і Плаквенілу. Потім перестали.
Сумнівний вибір препарату!!!
До лікаря, бо можливе доєднання бакінфекції.
Подивіться побічні дії препарату, яким Ви зараз лікуєтесь.
Будьте здорові!