Жінка з перцем• 31 января 2024

Лейкоцити в мазку з куполу вагіни 50-60....

Все інше в нормі. Вже і свічки проставила. Все одно не змінно.
Не пириживай• 31 января 2024
бо треба щоб лікар назначав. мазок ще ні про що не говорить.це лише про те,що щось не в порядку. а причину треба шукати. а значить аналіз на всі ЗППП (ПЦР соскоб).а отак навмання ставити свічки і викидати гроші..ну дуже нерозумно. треба знати що лікувати і чим
Полтавська галушка• 31 января 2024
а що вас турбувало, що ви здавали цей мазок?
Бензопирен• 31 января 2024
Нафіга ви це сюди пишете? До лікаря йдіть Тут ваша ваг*на нікому не вср*лась.
автор Жінка з перцем • 31 января 2024
Ответ дляБензопирен
Так я і була. І знову аналіз без змін. А про що вам тут цікаво? Можу особисто для вас створити тему😄
Бензопирен• 31 января 2024
Ответ дляЖінка з перцем
А тут ви хочете лікаря знайти чи аби вам Бог знає що порадили?
Тут можуть такого нарадить, що потім ще гірше будуть. Років 10 тому простуда на губі вискочила, набігли тут, порадили засіб після якого був опік який я ще кілька років намагалась вивести.