Оч@ров@Шк@• 31 января 2024
Сейчас все стали настолько богатые что покупают одежду только новую и только в
Магазинах.
Б/у никто не берёт, новое с рук тем более.
Как так?
Пешеходик• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
За 300 она пойдет на подстилку собакам. Тепленькая подстилка будет.
А ви думаєте хтось буде носити вашу сильно ношену дублянку?
Якраз на дряпку котам і піде
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Да так и сделаю, обувь фирменная ессо,кларкс и не прощай молодость, удивительно
У меня тоже самое ,автор. Выставляла обувь новую ecco на сайт- никто не купил. Дёшево,но уже не модно. Вот такие у нас все богатые. Не знаю куда деть где- то 20 пар новой обуви🙈🙉
Пешеходик• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Після вбитої дублянки за 750, цікаво яку ж ціну ви склали на екко
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляНаБалКоніХодять
Я за 2 тыс лучше куплю дубленку не натуральную, но актуальную из последних коллекций на том же Ноuse, Reserved и т.д.
Ну,я думала ,что купят ,например,девочка- школьнице. Ведь у меня размер xs.Не у всех же родителей есть деньги на новое. Ваша не натуральная дублёнка окончиться циститом в -10.
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляПешеходик
Чому ви рішили що вона вбита?
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляПешеходик
Якраз на дряпку котам і піде
Чому ви думаєте що вона сильно ношена? Як цьому сезоні не продасться, вона дійсно піде моїм собакам на підстілку)) Шикарна буде підстілка.
Пешеходик• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Ось ваша цитата
Да,по ней видно что поношенная
Ну, тобто, така... Вбитенька.
Да,по ней видно что поношенная
Ну, тобто, така... Вбитенька.
Злюсь до кипіння• 31 января 2024
Не розумію покупки в секонді, там цени ж ппц за вонючий хлам. Я дешевшн hm купляю той же.
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ длятянитолкайка
увы да((( раньше я кулек детских вещей за 2-3 месяца распродавала. обувь вообще улетала!!! сейчас куртки с американских сайтов и платья висят - никто даже не спрашивает((( зато зашла сегодня в сток - цена на джинсы 1000-1500, легкие куртки или ветровки - 1500-2500.... наверное у нас все стали богатыми... потихоньку что-то продается, но это совершенно не то что было раньше! у меня даже есть новые вещи с бирками фирменные (олд неви, крези, джимбори) - и те не берут((((
Ничего себе цены на джинсы в стоке((( Мне нужны пару новых джинсов на весну...
Пешеходик• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Так що там з ціною на взуття?
Щось ви замовкли?
ГейСюда• 31 января 2024
Бу одежда может быть умершего, болевшего человека.
Зачем добавлять себе проблем?
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляПешеходик
Поставте адекватну ціну і її у вас заберуть.
Наприклад, зробити дряпку для котів.
Якщо ні-носіть самі. З задоволенням)))
Наприклад, зробити дряпку для котів.
Якщо ні-носіть самі. З задоволенням)))
Яку ціну ви вважаєте адекватною за натуральну дублянку з овчини?)))
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляПешеходик
Ось ваша цитата
Да,по ней видно что поношенная
Ну, тобто, така... Вбитенька.
Да,по ней видно что поношенная
Ну, тобто, така... Вбитенька.
Поношенная і вбита- то зовсім різне. Вона виглядає десь на 3/5.
Не пириживай• 31 января 2024
Кто покупает б/у, идет в секонд. Там у них азарт ловли.
Зачем им по завышенной цене
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляПешеходик
Так що там з ціною на взуття?
Щось ви замовкли?
Та ми ще з дублянкою не розібрались))) Чекаю на ’адекватну ціну’)))
тянитолкайка• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
да я сама ох.....ла((((( от стока такого точно не ожидаешь..... это при том что 60-70% висящих там вещей - откровенное барахло которое носили еще лет 10-15 назад.... глянула блузки - длиный рукав, цвет айвори, под горлом завязка на бант..все!!! 600грн.. как бы можно подобрать лук - джинсы+блузка но смета сразу будет в полторушку гривен минимум....
Та никада в жизни• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Сама не понимаю. Продаю натуральную дублёнку за 750 грн и никто не берёт! Да,по ней видно что поношенная,но так и цена- дешевле чем 1 раз за продуктами в АТБ сходить!
Поношенные вещи у меня в шкафу свои есть. Если покупать, то либо новое, либо то, что выглядит как новое.
Natalia505• 31 января 2024
Ответ дляГейСюда
Зачем добавлять себе проблем?
Мабуть тому ніхто секонд не купує, ніхто тоннами його не завозить, ніхто не продає. В ньому вмерло пів Європи,а переболіло ще більше. Тому в нас купа проблем в країні, від секонда, я вас прошу....
Пешеходик• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Треба робити висновки маючи фото.
Затертість рукавів і кишень? Кишені стирчать, бо в них щось носили постійно?
Стан овчини (вона ж біла, так? Чи колись була біла?
Пропоішини на тій самій овчині?
Шкіра якої якості?
Всі гудзики на місці? Дірки є біля гудзиків?
Актуальність моделі?
З цього всього формувати ціну
Те що вона натуральна не означає приблизно нічого.
Пропоішини на тій самій овчині?
Шкіра якої якості?
Актуальність моделі?
З цього всього формувати ціну
Пешеходик• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
Чекаю на відповіді на питання і на фото.
Бабка-ежика• 31 января 2024
Секонд хенд только и купила куртку зимою за 1500
Мне надо на весну кеди 41 , все прошерстила олх и шафу не могу найти
Бабка-ежика• 31 января 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Размер какой?
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляПешеходик
Треба робити висновки маючи фото.
Пропоішини на тій самій овчині?
Шкіра якої якості?
Актуальність моделі?
З цього всього формувати ціну
Пропоішини на тій самій овчині?
Шкіра якої якості?
Актуальність моделі?
З цього всього формувати ціну
Так ви ж без фото змогли написати 300 грн))) та що вона ’вбита’)))
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ длятянитолкайка
Ну,что делать. Джинсы- то все равно нужны. Я пойду в Humana искать)
миссАрфография• 31 января 2024
Купують різне, в різних місцях
Що в мене, що я
Іноді те, що хочеться - можна піймати тільки б/в
За 2 12.23-01.24 у мене купили:
Нові речі: джинсові шорти Манго, зимове взуття Зара, ремінець O&S - все по собівартості (мені не підійшло)
б/в - вовняний шарф O&S, сукню Манго - стан ідеальний, без слідів носки, ціни дуже-дуже адекватні
Моделі - все актуальне або базове, стан ідеальний, ціни відповідні
Я купила: 2 речі в секонді, 1 річ на шафі (секонд, але я довго хотіла саме таку спідницю, ціна дуже хороша, стан ідеальний).
Нові речі: кросівки Зара, 2 спорттопи НМ, сукню НМ, білизну і рукавички Резерв.
Все з хорошими знижками (по повній вартості рідко щось купую)
Ну якось так
Що в мене, що я
За 2 12.23-01.24 у мене купили:
Ну якось так
Бабуся Бетман• 31 января 2024
Ответ дляТа никада в жизни
Я ж и говорю,что народ у нас зажиточный,только не понимает этого))) Война на дворе,а все на б/ушные вещи плюються.
Суцільна зрада• 31 января 2024
Ответ дляНе пириживай
Зачем им по завышенной цене
Я і на кідстаффі б/в купувала.
Але якщо нормальна ціна.
За 400 грн. я і нові джинси у магазині можу купити, вже ж точно не онлайн.
Я так влітку заїхала на Лісову у секонд, глянула на ціни (б/в кросівки 2300, нові я тої ж фірми у магазині за 4600 купила старої колекції), розвернулася і пішла в економ клас.
Але якщо нормальна ціна.
Та никада в жизни• 31 января 2024
Ответ дляБабуся Бетман
А навіщо купляти річ на 3 з 5, якщо можна додати 200 гривень і нову куртку на розпродажі купити?
Речі в такому стані носять лише коли дійсно велики проблемы з грошима і річ віддали безкоштовно. Віддавати 750 гривень за сильно поношену річ - маячня