Фрекен бок• 31 января 2024
Erborian BB Clair. Чи відрізняється по кольору від CC Сlair?
Добрий день. Підкажіть, будь ласка: я користувалася Erborian CC Clair, тепер хочу спробувати ВВ Clair. Пишуть, що він іде з розовинкою і суттєво відрізняється від СС не лише по текстурі. Порадьте, хто знає. Дякую
Леді Душка• 31 января 2024
Як на мене то якраз СС з розвинутою, хоча і підстраюєтьсч під шкіру чудово.
ВВ на мені таки бежевий, не рожевий точно.