Верочка 100%• Изменено вчера в 20:05

Опустився мочовий. Повністю не випісюю сечу. Гінеколог каже спостерігати

Я прийшла до лікаря в надії що призначить операцію, підшиє
А він просто приписав свічки овестин 1 шт на 7 днів
Скоро буде місяць.. покращень немає ніяких..

Дівчата, скажіть, якщо я буду і далі так сидіти і щось чекати- чи шкодить це неповне випісювання здоровю?
Найкраще випісюється після ночі
Коли я запитата чи можемо зробити операцію
Він сказав - «давайте подивимось чи не буде погіршення і я за те щоб не нашкодити»
ДолькиКабана• вчера в 20:06
УЗД сечового міхура робили?
Джинци на Флісі• вчера в 20:06
Перекладаю: у нас безкоштовна медицина, тому давайте будемо домовлятися.
Грошей він хоче, це ж очевидно.
автор Верочка 100% • вчера в 20:06
Ответ дляДолькиКабана
УЗД сечового міхура робили?
Ні
Лише він подивився як гінеколог
Що через піхву видно опущення.. воно давить на піхву і такий горбик (шарик) виникає
Ширли-Мырли• вчера в 20:07
Вибачте за приватне питання: а як ви зʼясували що у вас опустився, яке обстеження робили? Бо у мене часті походи у туалет - не знаю з чим це повʼязати - ні болей нічого немає - але у туалет хожу по 20+ разів на добу:(
автор Верочка 100% • вчера в 20:07
Ответ дляШирли-Мырли
Випадає біля піхви шарик
Ширли-Мырли• вчера в 20:08
Ответ дляВерочка 100%
Випадає біля піхви шарик
це тільки гінеколог може подивитись таке? На узі сечового не показує ?
автор Верочка 100% • вчера в 20:09
Ось що написав лікар
ДолькиКабана• вчера в 20:10
Ответ дляВерочка 100%
Ні
Лише він подивився як гінеколог
Опущення, якщо начальна стадія, можна відкоригувати лазерним лікуванням вправами Кегеля. УЗД сечового міхура покаже кількість остаточної сечі
Ширли-Мырли• вчера в 20:12
Ответ дляВерочка 100%
Ось що написав лікар
Ну за три місяці нічого критичного не станеться. Поверніться на повторний прийом і скажіть що ви настроєна на цю операцію підшити. Типу: чого чекати? Свічки ставила, час вийшов 3 місяці - чого чекати ще?

І от, у коменті #8 вам дівчина також гарну пораду дає
ДолькиКабана• вчера в 20:13
Ответ дляШирли-Мырли
У мене були теж часті походи. Через півтора року аналізів, досліджень, лікувань різними лікарями, починаючи від сімейного лікаря і закінчуючи гінекологом, виявилося, що мені потрібна консультація психотерапевта. П´ю антидепресанти, походи в туалет скоротилися набагато.
автор Верочка 100% • вчера в 20:14
Ответ дляШирли-Мырли

Нє
В мене точно не початкова стадія
Ширли-Мырли• вчера в 20:15
Ответ дляДолькиКабана
Так. Мені також казали лікарі що це нейрогенний сечовий . Але лікування від нейрогенного не спрацювало
Алгонавт• вчера в 20:16
Ответ дляШирли-Мырли
А яке було лікування?
Я теж вже пішла до психіатра з цим.
Поки без змін.
ДолькиКабана• вчера в 20:16
Ответ дляВерочка 100%
Ось що написав лікар
Овестин Вам призначили від атрофічного вагиніту. Мені, наприклад, лікар призначила ’Гінофлор ’ до кінця життя.
автор Верочка 100% • вчера в 20:17
Ответ дляДолькиКабана
А вам в якій дозі?
Стопясят раз обсуждала• вчера в 20:17
Ответ дляДжинци на Флісі
Грошей він хоче, це ж очевидно.
Какой бред. За что? За направление на плановую операцию? Не говорите чушь.
автор Верочка 100% • вчера в 20:18
Підскажіть шо мені робити
Я просто боюсь що якщо я буду так ходити і не повністю випісювати це може мені «вилізти боком»
Ширли-Мырли• вчера в 20:19
Ответ дляАлгонавт
А яке було лікування?
Я теж вже пішла до психіатра з цим.
Поки без змін.
я зараз без світла сиджу то не зможу знайти ті папірці, а сама не памʼятаю вже. Було декілька препаратів, змінювали, але все мимо.
Зможу пізніше написати

А вам що психіатр призначив? Чи підтвердив він нейрогенний тип сечового?
ДолькиКабана• вчера в 20:19
Ответ дляШирли-Мырли
Мені психотерапевт коригувала лікування. Спочатку призначила одні ліки- не допомогли. А потім вже антидепресанти. Я їх п´ю під наглядом лікаря і по схемі, яку призначив лікар
Ширли-Мырли• вчера в 20:21
Ответ дляДолькиКабана
Психотерапевт і лікар - це одна і та сама людина у вас чи різні? Кого ви маєте на увазі під «лікарем» - психіатра?
ДолькиКабана• вчера в 20:21
Ответ дляВерочка 100%
А вам в якій дозі?
Спочатку кожен день, потім 2 рази в тиждень, потім раз в тиждень. Але на кольпоскопії виявилося, що раз в тиждень це мало для мене. І залишили 2 рази в тиждень.
Джинци на Флісі• вчера в 20:22
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
’чушь’- то лікувати опущення сечового свічками і дивитися, як людина місяць страждає під його ’наглядом’.
У вас нема знайомих лікарів? Тоді б ви знали, що у них теж є обмеження по кількості безкоштовних направлень, аналізів і т.д.
КвартираЧья• вчера в 20:23
Ответ дляВерочка 100%
Підскажіть шо мені робити
Інші лікарі є щоб проконсультуватися?
Стопясят раз обсуждала• вчера в 20:24
Ответ дляДжинци на Флісі
Есть ограничения по количеству анализов, конечно, знаю. Про операции не в курсе. Возможно и так.
ДолькиКабана• вчера в 20:24
Ответ дляШирли-Мырли
Психотерапевт - лікар, який мене лікує. Психотерапевт виписує рецепт на антидепресанти.
Алгонавт• вчера в 20:25
Ответ дляШирли-Мырли
Зможу пізніше написати

Підтвердив.
В мене ще інші проблем зі здоров´ям були, зникли після ад 😳 (я на них психіатру не скаржилась).
+ Депресію діагностував.
Золофт і ще 4 препарати, але не один не підійшов. Я не довго приймаю, 2 місяць. Лікарі кажуть, що треба 6 + місяців.
Хочу піти і Золофт просити, щоб замінили, бо побічка замучила і результату всеодно нема.
Стопясят раз обсуждала• вчера в 20:25
Ответ дляДолькиКабана
И вы их будете пить пожизненно? Ады ведь проблему с психикой не решают. Или вы и на психотерапию ходите?
Просто каралева• вчера в 20:25
Ответ дляШирли-Мырли
Вы у гинеколога давно были?
У меня так было, я пошла к гинекологу, а у меня миома (
Ширли-Мырли• вчера в 20:26
Ответ дляДолькиКабана
А розмовна терапія у вас є з вашим психотерапевтом, чи тільки ліки? Якщо не секрет це психотерапевт за направленням у вас чи приватно?
Щира українка• вчера в 20:27
Ответ дляВерочка 100%
Підскажіть шо мені робити
Не бойтесь, мах- это опущение может прогрессировать. Сколько вам лет ? Врач вам правильно все советует, у вас нет пока показаний к операции, и не факт, что после операции будет лучше, дело в том, что у нас крайне мало специалистов профессионально умеют это делать, поэтому не наделали б делов