Тут надолго• 31 января 2024
Перед критичними днями їм як свиня, не можу зупинитись
Впродовж цих днів - їсти хочеться мало, іноді раз в день. От що з цими гормонами і як їх приструнити, щоб не розжиратись
Мамина корзиночка• 31 января 2024
оййй понимаю , я точно такая
Всегда пытаюсь контролировать, но когда снова наступает этот период , то становится на все пофиг 🤣
Элька-Карамелька• 31 января 2024
А перед місячними все життя відчувала неприродній прилив сил, бажання робити зарядку і прибрати всю квартиру :)
Ленне-Рейма• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Тоже самое, и в овуляцию жор
И у меня)) А еще перепады настроения.
Рубаю олівлє• 31 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
И у меня)) А еще перепады настроения.
О, это тоже, иногда сижу и думаю как же все злит, даже ручка лежащая на столе)
Тут надолго
• 31 января 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
В мене навпаки. Перед взагалі нічого не хочу, тільки їсти. А от після - ооо, я оживаю. І секса дуже хочеться. А перед мімячними десь за тиждень - до мене не підходь, хіба з тортом)))
Ленне-Рейма• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
Ишь че вздумала, лежать! Да еще и на столе!
Скоро_вчера• 31 января 2024
Згодна з першим коментарем. Лише самоконтроль і дисципліна. Нічого інше не діє.
Альдебаран• 31 января 2024
Ответ дляРубаю олівлє
У меня когда такое, то муж даже дышит через раз, что б не привлекать к себе лишнее внимание.
Ленне-Рейма• 31 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Ну ок, пмс организм думает, плохой самец, не вышла беременность, можно и убить, а в овуляцию вроде как наоборот должно быть
Ну давайте подумаємо як зламати фізіологічну норму та зробити вас трошки менш щасливішою. Хм... Повісте на стіні фото Кейт Мосс в період героїношику, перед холодильником поставте ваги і вставайте кожен раз, як захочете дверцята відчинити. У дзеркало частіше дивіться і кричить на себе щось на кшталт ’🐷 жирна розвивай силу волі!’.
Альдебаран• 31 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
Это нормальный организм так думает. Не мой
Мальчижка• 31 января 2024
Ответ дляВетерВпопе
Норма. Смотря с какого ты региона.
А регион на что влияет?
Ленне-Рейма• 31 января 2024
Ответ дляАльдебаран
Мой тоже попеременно, то секса хочет то убить кого-то)
Альдебаран• 31 января 2024
Ответ дляИрина_Б_
а мне в эти дни сладкого безумно хочется
Нормальным женщинам сладкого хочется всегда. Особенно когда на диете
ИНЬэтовамниЯНЬ• 31 января 2024
Ответ дляЛенне-Рейма
а мне еще и плакат хочеться, причем даже если нет причины))
Ленне-Рейма• 31 января 2024
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Это да..В прошлом году прям позорище на улице как начну слезы лить ни с того ни с сего..
Большой секретик• 31 января 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Я теж прибираю, мию, складаю
Просто болталка• 31 января 2024
У мене лише за один день до початку так...не думаю що уе критично.
Фима Собак• 31 января 2024
Я так раніше їла неконтрольовано солодке перед і під час місячних. І теж говорила собі, що то гормони і нічого зробити не можу, та й в ті дні можна, бо то живіт мене болить, настрій поганий. Відповідно і вага зайва з´явилася. Вже 3 місяці пройшло, як я не їм нічого солодкого, взагалі, при тому раніше шоколадку 300г легко за день з´їдала і все ок. Причина в голові і самоконтролі, як виявилося.