Я зі своїми клопотами вже все пропустила. Поясніть що за законопроєкт
Ответ дляИрина_Б_
не все, но военные и социальные должны, помощь утвердили 50 млрд на 4 года
’Загалом, на 24 рік, доходи державного бюджету встановили на рівні 1,768 трлн грн, видатки 3,35 трлн грн’ Порахуйте самі на що тієї, від єс, допомоги вистачить. А військові, якщо ви не знали, забезпечуються за рахунок податків.
Ответ дляlaska_vo
знаю, как и все бюджетники :(