Пукимончиг• 31 января 2024
Зачем ребенка колыхают в коляске? Туда-сюда коляской ездят и трусят верх-вниз?
Однозначно• 01 февраля 2024
Ответ дляХочу в БАНю
Не знаю, тоже удивляюсь. Мой засыпал на груди, на улице тоже хорошо спал, только глохнет воздух холодный и сразу вырубался. Кстати, до сих пор любит прохладный воздух и спит с открытым окном зимой. И под колыбельные ещё засыпал, долго я ему их пела ))
Мені страшно за дітей, яких гуляють у - 10 та ниже. Мати то ходить, гріється. А дитина спить на такому холоді, це не небезпечно?
Позаземний розум• 01 февраля 2024
Звичайно, якщо трясти то і струс можна спричинити. Але не думаю, що від помірного качання на руках чи в калясці, можна щось зробити. Та й засуджувати не буду. Після кількох ночей без сну, людина здатна на все
Аноним_1859• 01 февраля 2024
Ответ дляПугачиха
Синдро́м стру́шеної дити́ни (ССД; англ. Shaken baby syndrome (SBS); Abusive head trauma) — комплекс негативних наслідків травми головного мозку як результат інтенсивного струшування дитини. Це — судово-медичний термін, а також клінічний синдром, що включає тріаду ознак:
субдуральна гематома,
крововилив у сітківку ока,
набряк головного мозку.
субдуральна гематома,
крововилив у сітківку ока,
набряк головного мозку.
І мене і чоловіка і мабуть нас всіх трусили. Виросли нормально.
А так жити взагалі шкідливо - то випромінення від телефонів, то повітря, то ГМО, то ще якусь заразу придумають....)
Пугачиха• 01 февраля 2024
Ответ дляАноним_1859
Звідки ви знаєте, чи нормально?
Аноним_1859• 01 февраля 2024
Ответ дляПугачиха
Звідки ви знаєте, чи нормально?
Бо вік не юний. Вже б щось вилізло
Хочу в БАНю• 01 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
Я гуляла при такой температуре, она у нас не часто была такая, но выходили. Особенно, если солнечный день. Одеть, укутать, гнездо в коляске сделать из дополнительных одеял... Коляску на солнышко поставить, если темная, так ещё нагреваться будет. Спал, как ангел )) -10 это не такой уж и холод.
Сегодня сержусь• 01 февраля 2024
Ответ дляОч@ров@Шк@
Будут свои- поймёте
Є свої, теж такого не розумію