ГендиреХтор• 01 февраля 2024

Ситуація в BROCARD

Бігла після спортзалу вчора, думаю заскочу куплю тональний/ бо закінчився..
За 20 хвилин ніхто навіть не підійшов, потім я покликала дівчинку і та з такою су..а міною мене обслуговувала.
Я розвернулася і пішла, нічого так і не купила.
Розумію що вигляд після залу у мене потягнений, навіть туш трохи потекла.
Але я помита і перевдягнена була. Сьогодні замовила все на мейк ап.
Тема просто поговорити
автор ГендиреХтор • 01 февраля 2024
Ответ дляБелая котичка
Тим паче бомж стайл зараз у тренді
Я вдягнена була нормально) на лиці підтомлена🤣🤣

Личко Невеличке• 01 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Это вам так кажется, а консультант оценила иначе) Думаю у вас было хорошее настроение, но не уверенность.
какая разница, что там оценила консультант.
автор не к ней домой пришла, пусть делает свою работу.
Як_наготую...• 01 февраля 2024
Ти диви яка пані
Секретница• 01 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Я не перший раз в брокарді. Мій тон був тільки пробник, самої тоналки не було- вона в поличці діставала
Автор к сожалению это культура обслуживания в Броккарде - или они набрасываются на тебя с предложением помочь раз в 2 минуты и пытаются выхватить выбраный товар чтоб отнести на кассу или игнорируют абсолютно.
Мудробаба• 01 февраля 2024
Ну ми ж не знаємо всієї ситуації. Ясно, що по зовн вигляду обслуговувати неприпустимо. Але може ви недочекавшись, що хтось підійде, то щ такою самою міної її позвали
Miss Lisi4ka• 01 февраля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
Можно до бесконечности орать ’мне положено’, но тебя будут игнорировать и будешь только позориться. Нужно вести себя так, чтоб без слов понимали как с тобой можно и как нельзя, чтоб сами бежали угождать. А автор как бедная родственница шаталась по Броку, консультант её очень четко считала.
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Звісно і не потрібно )
Що може порадити мені жінка яка цілодобово крім порадниці нічого не бачить?)
Нашо ви слідкуєте за мною. Ви мій фанат?
Личко Невеличке• 01 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
никто не орет
благо есть альтернативы Брокарду без оценивающих теток а-ля 90
кому нужен этот цирк
автор ГендиреХтор • 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
Вибачте але вас не можливо не замітити 😃

ВыФсеВрете• 01 февраля 2024
Ответ дляВсе будет, но потом
А Вам надо, что перед Вами бегали?
Я такое не люблю сама чётко знаю, что хочу и где взять...
Ну, за их накрутки автор имела полное право получить и приседания!
автор ГендиреХтор • 01 февраля 2024
Ответ дляЛичко Невеличке
никто не орет
кому нужен этот цирк
Загалом результат - я зекономила 400 грн)
Love_Love_Love_• 01 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Звичайно, я це знаю, не вибачайтеся.
Не відхиляйтесь від вашої важлової, рідкісної події в житті: зустрічі з консультантом брокарду після залу.
Важко, мабуть, буде прожити день без думок чужих людей про цю зустріч
Околовита• 01 февраля 2024
Бред какой то. Если Вы пришли за определенным товаром, зачем шататься 20 мин по магазину? Зашли, попросили принести товар, заплатили, ушли. Все, проблемы нет. И смысл шастать по залу, потом просить консультанта подать товар, что то себе придумать, что не так на вас посмотрели, развернуться и уйти?
Мизимец• 01 февраля 2024
Ото проблеми у вас! Онлайн купуйте і всім буде пофіг після залу ви чи половину бутіка картьє на себе напʼялили. Шоб тицяти пальцями в тестери консультанти не потрібні.
Забобонний фрукт• 01 февраля 2024
Ответ дляLove_Love_Love_
А до чого тут вміють чи не вміють поводити і те як виглядала автор і те що вона була після залу?
Бо так воно є. Я колись зайшла в Брокард після дачі. Не замурзана,але в спортивному і без макіяжу. Дивились,як у фільмі «Красотка». Вам це дорого.Ви в нас не купите. Я купила досить дорогі ,на той час ,чоловічі парфуми( знала,які я хочу і прийшла саме за ними) а на касі висказала все ,що думаю про тих продавців-консультантів. Почула адміністратор.Роти позакривали і стояли ,як…Виявилось,що я не перша була обурена такою їх поведінкою. Такі кози трапляються. Можливо не часто,але є. І таких потрібно ставити на місце.
автор ГендиреХтор • 01 февраля 2024
Ответ дляМизимец
Та не люблю я той онлайн . Косметику тільки в Брокард брала.,
Мизимец• 01 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ну вдягайтесь і шуби і мєха, ми тут до чого? Гаряча лінія у них є, дзвоніть і жалійтеся там. А взагалі брокард належить рашистам, хоч вони і встигли його переписати на француза. То так, для роздумів.
Ну шо не так?• 01 февраля 2024
Ви можете поскаржитися на обслуговування, якщо було щось більше ніж косі погляди. Вони мусять підходити і пропонувати допомогу, поводитися привітно і коректно, знати продукцію, це частина сервісу і їх цього вчать. А взагалі таких фіф повно, якщо через кожну рефлексувати, то можна з дому не виходити.
Аноним Советчик• 01 февраля 2024
Ответ дляГендиреХтор
Ну мій посил зараз не про те, а про те, що дивилася на мене як на какашку )
Таке було завжди в цьому магазині, немає чому дивуватись. Ну, нехай, і далі сидять без покупців, що ж поробиш. І як порада, можна замовити на сайті з доставкою, якщо точно знаєте, що вам потрібно.

Чумачечая Весна• 01 февраля 2024
Я вже для себе обрала декілька конкретних Брокардів, де продавці як на диво досить приємні, і знаю де не чипляються, туди і ходжу))) Але консультанти в Люксоптиці на Хрещатику переплюнули своїми поглядами усіх консультантів Брокарду разом взятих)))Я взагалі до майстра туди приїхала, дитині потрібно було потрібно окуляри для зору трохи поремонтувати, хоча в інших магазинах консультанти дуже приємні, я в іншому їх магазині зайшла за чохлом, а вийшла з сонцезахисними окулярами для себе,і хорошою консультацією
Распутница• 01 февраля 2024
А я роблю простіше. Я, зазвичай , заганяюся в брокард в кінці шопінгу,як завжди поспішаю, тому обираю очима консультанта і кажу, що мені треба її допомога,конкретно формулюю, що саме потрібно і лише уточнюю, при потребі. Все. Один раз дівчина теж щось покер-фейс намагалася включити, то я їй подякувала, і просто підкликала іншу. Вони там працюють, їхня роботи надати послугу якісно.
Г@Л@В@ломка• 01 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Діліться локаціями))
Вельшановна• 01 февраля 2024
Я теж кілька днів тому зайшла і не після спорт зали, на мене ніхто не звернув увагу, продавці реготали біля каси. У них нові правила, напевне.
Лунтик-паунтик• 01 февраля 2024
І справді, тема так собі, навіть поговорити нема про що
Г@Л@В@ломка• 01 февраля 2024
Ответ дляВельшановна
Ну і слава Богу. Бо немає сил: тільки-но переступив поріг, як налітають ’Вам щось підказати?’
Ні. Бо я хочу спочатку хоча б побачити асортимент, який, доречі, став ніякий. Таке враження, що в наявності якісь залишки.
Танго утрьох• 01 февраля 2024
а могли бы купить в брокард и попустить консультанта, представляете ее мину потом?
Чумачечая Весна• 01 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Діліться локаціями))
Якщо Київ, то в Блокбастері консультанти на диво приємні були, а Ретровіль і Ашан на окружній, ніхто навіть не підходить, спокійно понюхала, що хотіла, обрала,купила
Чумачечая Весна• 01 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Але асортимент дійсно ніякий... Багато чого нема, я туш вже давно купую лише однієї тм, в коричневому кольорі, то саме коричневої не було в магазині
Вельшановна• 01 февраля 2024
Ответ дляГ@Л@В@ломка
Я теж так вважаю, бо раніше по п´ятах ходили аж занадто. А асортимент так, ніякий.
Г@Л@В@ломка• 01 февраля 2024
Ответ дляЧумачечая Весна
Дякую.

Ашан на Окружній - найближчий до мене, але асортимент там ще сумніший, ніж раніше. Консультанти підходять. Пробників, як завжди, ’немає’.

Як на мене, найповніше наповнення по брендам - в універмазі Україна і раніше (не зараз) в Лавіні.