Зажуженная Жужжа• 01 февраля 2024
Зняття коштів з рахунку ФОП
Нещодавно відкрила ФОП. Рахунок ФОП в монобанку.
Завжди перекидала гроші з рахунку ФОП на особисту карту і вже з неї витрачала або знімала готівку.
Чи не буде порушенням знімати кошти в касі банку безпосередньо з рахунку ФОП? Знайшла в правилах монобанку, що в касі банку сума до 50 тис грн знімається без комісії. Але якось так написали, що мене взяли сумніви, чи це стосується будь-яких коштів ФОПа
Зажуженная Жужжа
• 01 февраля 2024
Ответ дляМоже ще третю?
Це не порушення. Можете знімати.
дякую)
Зажуженная Жужжа
• 01 февраля 2024
Ответ дляЗамороженная селедка
Можете сміливо знімати.
дякую)
Научительница• 01 февраля 2024
Відповідь від ’Фактор-Академія’ 23.11.2023:
Витрачання коштів з ФОП-рахунку на власні потреби: що врахувати
Чи може ФОП оплатити витрати на особисті потреби з ФОП-рахунку?
Так, заборон немає. Єдине, із чим дійсно слід бути обережним, так це оплати з ФОП-рахунку на користь фізичних осіб або ФОП (навіть якщо мова про купівлю продуктів у магазині, немає різниці). Бо якщо ФОП виплачує дохід фізособі, то він стає її податковим агентом. А це означає, що ФОП має нарахувати й сплатити ПДФО й ВЗ, показати цю виплату в додатку № 4ДФ до об’єднаного ПДФО/ВЗ/ЄСВ-розрахунку. Чи якщо виплата на користь ФОП — отримати документи про ФОП-статус та, на переконання податківців, відобразити виплату в додатку № 4ДФ до об’єднаного ПДФО/ВЗ/ЄСВ-розрахунку.
Тож якщо хочете з ФОП-рахунку сплатити щось для власних потреб на користь фізосіб (у т. ч. ФОП), то радимо спочатку перерахувати підприємницький дохід з ФОП-рахунку на свій особистий рахунок/картку, а вже потім сплачувати кошти за призначенням. У такому разі «податкового агентства» не буде.
З бісиками• 01 февраля 2024
Я перекидываю с р/с на свою карточку, а потом трачу. Мне так спокойнее.
В этом году были приколы ’с другой стороны’ - у наших клиентов при оплатеПриватбанк спрашивал мое полное имя-отчество и день рождения. Люди оплачивали за услуги (не первый раз).
Я так удивилась. Это прикол именно Приват24.