Перша на селі• 01 февраля 2024
Какого бренда счетчики воды лучше взять в Киеве?
Я в Киеве, подскажите, что выбрать лучше, есть от 450 до 1000 грн цены в строительном супермаркете вижу, что посоветуете на холодную и горячую воду в киевскую квартиру?
Даю справку• 01 февраля 2024
Ну якщо в Київську, то навіть не знаю..ще такого бренду нема, мабуть))
B meters беріть, хороші.
Тримаю свічку• 01 февраля 2024
Я з задоволенням оплатила той лічильник,що принесли мені працівники водоканалу.
Домовились про послуги на майбутнє
Перша на селі
• 01 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Домовились про послуги на майбутнє
Ну там просто ще прикол, що є такі, що тріскаєтся пластик на корпусі через роки 3 і тоді його вже не повірять..так в мене ще були не памʼятаю назви, так запотіли зсередини, сантехніки сказати це від тиску води пропотіло і повірку вони вже не пройдуть..(
Тримаю свічку• 02 февраля 2024
Ответ дляПерша на селі
Перший раз чую.
Дзвоніть до своїх дільничих,бо вони вам будуть установлювати і вони порадять