Тріль!• 01 февраля 2024
Лазня з лаваша
Дівчата, підкажіть,як готуєтеся?
Ніколи не робила є лаваш і фарш...хочу спробувати
Дякую
Red fox 55• 01 февраля 2024
видимо автор ошибся или т9 исправило, скорее всего вопрос был по лазанье )
Кіна не буде• 01 февраля 2024
Замініть на тісто філо, ніжніше буде. Все інше за рецептом. Болоньезе, бешамель, сир, все шарами. Я на кожен шар беру 3 листки філо.
Тріль!
• 01 февраля 2024
Ответ дляRed fox 55
Так
Зам. зав. Анонима• 01 февраля 2024
Фарш підсмажити з цибулею, я ще можу грибів додати.
Окремо змішую 2-3 яйця зі сметаною, солю
В форму шар лаваша, намазати щедро сметаною з яйцем, фарш. Накрити наступним шаром лаваша. Повторити. На останній лист лаваша вили залишки сметани.
Запекти
Тріль!
• 01 февраля 2024
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Запекти
Дякую
Козяка-маляка• 01 февраля 2024
Все як з листами лазан´ї, тільки з лавашем :) ми частенько це готуємо.
Козяка-маляка• 01 февраля 2024
Ответ дляКузякин
Сколько минут выпекаете и при какой температуре?
Так само, як зі справжніми листами : 40 хв при 180.