Кашка-маняшка• 01 февраля 2024
Скільки тут злих жінок
Скільки тут злих жінок ((
створила тему з кулінарії - одні приниження мені у відповіді
Жінки, чого ви такі????
Умничка-помощничка• 01 февраля 2024
бо 70% самотніх,розведених,або в нещасливому шлюбі,коли вони не кохані жінки,а ломові кобили,які тягнуть всіх і вся і весело гигикають про ’пополам’
Куколка-мяуколка• 01 февраля 2024
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Тут все злые
Только про горелые сырники кинуть могу
Зло должно держаться друг друга. Сейчас кто то скинет.
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
Як гарно описали, як з власного досвіду.
ЛеньГуглить_правда• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Нет, все будут злобно ждать и наблюдать из за угла
БершкомангоЗар• 01 февраля 2024
Автор, тут всегда такое кодло, одно гавкнуло и другие сразу выть начинают, ’жінки’ то громко сказано)
Метелики на душі• 01 февраля 2024
Може, війна так діє?
Погризти одне одну ладні на геть порожньому місці.
Natalia505• 01 февраля 2024
Автор, ну як можна бодай до чогось, тут написаного ставитись серйозно? Ладно люди бідою діляться, іноді немає з ким, то інша справа. А ще така штука є як сарказм та іронія, нажаль вона не всім доступна для розуміння.
Умничка-помощничка• 01 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
оо.ні))я кохана жінка))) забезпечена всім))це з досвіду,який я тут читаю про те,що все треба ’пополам’ і коли пишуть пост жінки про те,що чоловік жлоб,то ломові кобили з піною у рота одразу питають’а що подарували йому ви?’,що дали ви чоловіку з матеріального?)))) що жінка може сама і заплатити за себе і все собі купити..а чоловік просто для краси)щоб не одна)щоб просто був)) і взагалі жінка може все сама)
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
А я видатний психолог, з світовим ім´ям, частною практикою, дисертацією і десятком книжок про жіночу енергію. Тут ми з вами можем бути ким завгодно.
Умничка-помощничка• 01 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
та без проблем)я вас вітаю)
Natalia505• 01 февраля 2024
Ответ дляУмничка-помощничка
та без проблем)я вас вітаю)
А я вас. А жінка дійсно може все сама, якщо хоче. Тільки чого вас це трогає?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 февраля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Наверное, трольная тема значит была
Ага, на тему салатов и блинов.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 01 февраля 2024
Ответ дляКишмишная Мая
Це та тема, де два коменти?😂
ахаха..и оба: ищите в гугле много рецептов
Губки-уточкой• 01 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
Бо вона не може сама нічого,того і трогає
на все мужичок треба,і вивправдовує свою безпорадність тим що вона не «ломова лошадь»
Ростки жимолости• 01 февраля 2024
Ответ дляКуколка-мяуколка
Да. Давайте ту тему. Сейчас еще добросаем гавна на вентилятор
😆
Ласковая_львица• 01 февраля 2024
Это и правда так. Много злых ботов, троллей, просто бездельниц или ядовитых от природы людей в сети. Если создаю тему, то выбираю и благодарю всегда за два-три ответа тех людей, что по делу и по доброму пишут. Остальных считаю просто ничего не значащим фоновым шумом. Попробуйте и Вы, автор, просто отмахнуться от бестолковых и злых комментаторов, игнорировать. Иначе выжить в интернет общении сложно.
КартаБезКомиссий• 01 февраля 2024
Я створювала небагато тем, але по всім мені нормально допомогти і не було жодного образливого коментаря. Правда і теми були серйозні - найчастіше про здоров´я, пошук лікаря, одна в терміновій ситуації. Дякую дівчатам за допомогу
КартаБезКомиссий• 01 февраля 2024
Ответ дляВеселуха Муха
Що приготувати з свинячого фаршу.
Так там ніхто автора не ображав, купу варіантів накидали
Атятя_тётя• 01 февраля 2024
Іноді тут створюю теми під анонімом. Про що з близькими відверто не поговорити. Теми ´слизькі´, але г.вна майже не було.
От хто пише, що тут одні жаби - наведіть приклади, де автор адекватний, а коментарі жесть
КартаБезКомиссий• 01 февраля 2024
Ответ дляNatalia505
А я хоч тут на форумі можу не думати щодо граматики, писати без пунктуації, з помилками, і як баба. Бо на роботі не можу таке собі дозволити)))
Мотористка• 01 февраля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Я питала рецепт тіста вареників, то так, деякі потролили, а більшість відповіли і лали класний рецепт )
Так що є різні жінки на форумі ), а взагалі це ж форум, та ще й анонімний, то вже як є )))
користуюся цим рецепт на вареники і пельмені, але беру просто воду з -під крану, холодну
їдять мої і прихвалюють
Играю_на_кларнете• 01 февраля 2024
Ответ дляБершкомангоЗар
А вы обычно гавкаете или воете?
Кружите меня,кружите• 01 февраля 2024
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ага, на тему салатов и блинов.
Вот, например, чем не трольная тема?
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3479485