Чи нормальний приріст хгл?
Сьогодні створювала пост про кісту жовтого тіла
Вона може давати такий приріст ? Чи це точно вагітність ?
Перший хгл 26.01,другий 01.02
ТаняСашаМирошка• 01 февраля 2024
В інтернеті є онлайн калькулятор розрахунку хгч - знайдіть і введіть свої дані, там буде сказано чи нормальний у вас приріст.
ТаняСашаМирошка• 01 февраля 2024
На узі можна йти, якщо показник більше 1000, раніше плідного яйця не буде видно
Ответ дляТаняСашаМирошка
Може порадите сайт? Шукала ,знаходить лише російські сайти
Пацан к успеху шел• 01 февраля 2024
Все у вас нормально. На УЗД нічого не побачили бо бачать від 1000 і то лише плідне яйце. Просто рано пішли ви на УЗД.
Приріст хороший, як треба
Видихніть і запишіться до лікаря через тижні 2. Тоді вже має бути ембріончик, бо будете часто бігати будуть лише лякати.
Якщо якісь хвилювання виникають, як я робила здавала хгч і дивилась на динаміку ( попередня вагітність просто невдала була).
Приріст хороший, як треба
Ответ дляПацан к успеху шел
Приріст хороший, як треба
Прийшла через болі
Лікар сказала добре що прийшла
Кіста на УЗД велика ,призначили гормони🥺
Лікар сказала добре що прийшла
Не виправдовуюсь• 02 февраля 2024
У вас абсолютно коректний приріст ХГЛ - подвоєння кожні 48 годин.
Цього тижня вже зможете познайомитися зі своїм малюком на УЗД.
ТаняСашаМирошка• 02 февраля 2024
Ответ дляНастя -b349