ОноВамнадо• 04 декабря в 12:55
Чи їхати в подорож поїздом, якщо вагітна?
Вчора дізналась про вагітність, але маю заплановану подорож в інше місто потягом. Треба буде постійно знаходитись в людних місцях, зима. Не знаю, що робити. Ви б відмінили?
Сон і дрімота• 04 декабря в 12:58
Та едьте, если токсикоза нет и сильно не укачивает, почему нет. Вы же не на сносях, наслаждайтесь жизнью месяцев 7 ещё
ШанельКуКу• 04 декабря в 12:59
Ездила на 6м месяце на нижней полке, очень тяжело было, так как трясло, живот был очень маленькмй.
ОноВамнадо
• 04 декабря в 12:59
Ответ дляНеваляшкина
А шо таке? Вагітних не пускають в потяги і в людні місця?
Переживаю, що можу заразитися чимось.
Плюс - холодно, а я постійно пітнію
ВсеЧетко• 04 декабря в 13:00
Я б не їхала, лише через те, що можна віруси підходити, а ними краще не хворіти в першому триместрі.
Твоя космішна• 04 декабря в 13:00
Ответ дляОноВамнадо
Переживаю, що можу заразитися чимось.
Плюс - холодно, а я постійно пітнію
Ну , закройтесь дома на ближайшие 9 месяцев . Тепло и не заразитесь ничем .
ОноВамнадо
• 04 декабря в 13:02
Ответ дляВсеЧетко
О, от і я про це хвилююсь. Вчора лікар сказала, що до 12го тижня не можна нічим хворіти..
Техпаспорт на медузу• 04 декабря в 13:02
Ответ дляОноВамнадо
Переживаю, що можу заразитися чимось.
Плюс - холодно, а я постійно пітнію
Ви і в магазині можете чимось заразитись коли по хліб підете. Не накручуйте себе. Але якщо тривожність прям дуже висока то краще не їдьте, бо то не відпочинок буде
люблю_тортики• 04 декабря в 13:13
Ответ дляОноВамнадо
Так можно выйти в паштомат и заразиться в лифте . Чем больше себя будете во всем ограничивать тем больше будет липнуть к вам так как в стрессе постоянно
Неправдиша• 04 декабря в 14:19
Я спокойно ездила на поездах во время беременности. У меня работа с командировками была.
Мона_Лиса• 04 декабря в 15:09
Вдягайте маску в людних місцях. Я в 2-гу вагітність ковідом двічі хворіла, + ще раз ГРВІ і бронхітом. Малій вже 3,5 роки.
В першу на морі у відпустці була.
Не піднімайте важкого, не замерзайте. Якщо поїздка не важка запланована, де Ви будете виснажена, то все нормально.
Звісно, якщо планується пахати там у відрядженні, то я б не поїхала. Як вагітна, маєте право. Легкої Вам вагітності та здорової малечі!
В першу на морі у відпустці була.