Файна дівка• 02 февраля 2024

Что для вас стало открытием? Я узнала сегодня, что Португалия это Европа

Я имма думала, что Португалия соседка Аргентины и там людишки ж похожи типа, и там ж язык один. Почему Португалия не в латин континенте,?
МаргариткаW• 02 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Витрошки заплутались. Фактами крутити не можна. Факт він і в нашому підручнику факт и в российском учебнике факт. Факт це те, що Степан Андрійович Бандера народився 1 января 1909, Старый Угринов, Королевство Галиции и Лодомерии, Австро-Венгрия. а помер 15 жовтня 1959, Мюнхен, ФРГ. политический деятель, лидер и организатор украинского националистического движения. це все факти. А те що все що він зробив то вже судження. а не факт. Судження залежить від сучасності, від зацікавленності сторін.
Ми з вами народилися в СРСР, при комуністах (факт). для комунистів він був поганий (судження), бо Бандера захищав Україну від комунистів (факт). Але той країни де ми народились вже нема 30 років, разом з комуністами (факт). Ми вже 30 років будуемо нову країну (факт), для якої Бандера зробив дуже багато гарного (судження). Він спонукав інших зберігати культуру, мову, обичаї (факт). То для нас це добре(судження).
Факти не змінились. Змінилась країна і відношення до дій цієї людини. Що цікаво. Бандера помер в 59 році в іншій країні. Тобто на час народження вашої мами, він вже не міг їй зробити щось погане, це факт. Питання було вже закрите. Але вашій мамі про нього розповідали (факт) та залякували, як бабайкою (судження). Навіщо? Що б далі не відповідали на моє питання, то вже буде не факт, а судження.
Тобто факти в історії змінюються дуже рідко, тільки коли з´являються нові підтверджені документи, чи результати розкопок. а судження змінюються
а ещё Бандеру дети называли кошкодавом, он ради забавы душил кошек. - факт

Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляhmarinka
а арбуз - ягода
Кавун вже давно не ягода, гарбуз та кавун - гарбузини
Веккy• 02 февраля 2024
Ответ дляBLUE_SKY
Эти общие знания мозг развивают
Некоторым не развили
Например тебе не развили.
Olga_72• 02 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
Факт ли? Кроме российских сайтов есть посилання на конкретну особистість яка у своїх спогадах описувала вбивство кошек? Якщо швидко пробігтись то посилання тільки рашенські. Але й там посилання на автобіографа без фамілії. Те що там виставили палітурки якихось документів, то не значить що там про це написано. Чиї спогади про кошкодава?
kissaniya• 02 февраля 2024
Ответ дляАnnеt
как-то и не думала о них. но по логике, если два мужика составили алфавит для восточных славян, то говорить они должны точно не на греческом.
Кто все эти люди налепившие фейспалмы? Мефодий как вывеска- я словянин. Может они только по папе греки были?))
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
Він вашу кішку задушив, да?
kissaniya• 02 февраля 2024
Ответ дляTa_samaya_iz_NL
Я недавно была в Марокко и узнала интересный факт. В Африке модно носить наклейки на зубы в виде брекетов, но не настоящие брекеты. Типа брекеты-наклейки с Али экспресс😂
Типа я из багатої сім´ї
tetnes• 02 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
В каком научном исследовании можно почитать о данном факте?
Olga_72• 02 февраля 2024
Ответ дляBLUE_SKY
Эти общие знания мозг развивают
Некоторым не развили
Спорно. якщо людина має здібності до косинусів, то іі це розвиває. А як можуть розвивати косінуси та тангенси доктора історичних наук, або мікробіолога, або селекционера? Напрклад скільки сортів хост, або флоксів ви знаете? А там можно наукову роботу писати)

mazna• 02 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
а луна почему не звезда, если солнце звезда?
кстати, то, что Солнце это звезда узнала из песни Наутилус ’звезда по имени Солнце’. на каждой подворотне в свое время крутили и парни на гитаре ее играли
Это не Наутилус пел, а группа ’Кино’ и Виктор Цой)
ириска77• 02 февраля 2024
Какая интересная тема, столько нового узнала про людей и интеллект)
Веккy• 02 февраля 2024
Ответ дляРаз одела не бу
Гуру чего? Не употребляйте слова, значения которых не понимаете
Просветите меня, гуру
Ta_samaya_iz_NL• 02 февраля 2024
Ответ дляkissaniya
Типа я из багатої сім´ї
Именно, такой показатель богатства😂
МаргариткаW• 02 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
точно,
всё, что не вписывается в вашу (и не только) придуманную картинку мира, всё фейки.
ириска77• 02 февраля 2024
Открытием для меня стало степень влияния образования на дальнейшее мировозрение. То что вбили в голову в советской младшей школе намертво засело в сознании. И только критическое мышление помогает более объективной оценке
пицунда• 02 февраля 2024
я только недавно узнала о договоре покупки рашей киева у речи посполитой договор 1686г...киев был приобретен московским царством за 146 тыс рублей серебром у речи посполитой этот договор до сих пор хранится в архиве...с росс стороны договор подписал князь василий голицин с польской кшиштов гжимультовский
К.а.л.и.н.а• 02 февраля 2024
Ответ дляТака бойова Я
То ви ще видать мій комент про ГДР не дочитали
Я теж про ГДР вже в дорослому віці дізналася (в школі історію не любила капець, дуже нудна та зла вчителька була). А інфу шукати стала після фільму Форест Гамп, де показували як люди ломали Брелінську стіну. Зацікавило що за стіна :)
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
точно,
Ну в придуману картину вірите поки що тільки ви.
МаргариткаW• 02 февраля 2024
Ответ дляпицунда
Курляндия (Литва) была куплена Екатериной2

Olga_72• 02 февраля 2024
Ответ дляМаргариткаW
точно,
Якщо ви напишете фамілію, то я прочитаю про цей факт і не буду вважати фейком. Але ви чогось не збираетесь це робити, то маю думку, що ви не перевіряли цю інформацію. В загальнодоступних ресурсах про цей факт ніхто не пише. Не було цієї інформації і тоді, коли мене дитиною лякали Бандерою. Тому вважаю що це фейк. Але ви можете зараз дати посилання на спогади людини, яка особисто знала Бандеру у дитинстві і тоді це перестане бути фейком.
hmarinka• 02 февраля 2024
Ответ дляЕленка14
Да? Не знала. Це вже так в школі вчать? Років 10 назад ще ягодою був :)
Olga_72• 02 февраля 2024
Ответ дляпицунда
Так це факт. Так завершилась московсько-польська війна. Киів повинен був відійти Речі посполитій, але його викупили. Але не Раша, а Московія.
Еленка14• 02 февраля 2024
Ответ дляhmarinka
Так, взагалі то всі класифікації умовні. Різні вчені можуть по різному бачити, тому то одні включають до одних, то розділяють то об´єднують, вчені то погоджуються всі то не всі. Тепер є плід - гарбузина. Але мені здається так справді краще.
Алена Золотарская• 02 февраля 2024
Ответ дляOlga_72
Вас приємно читати
klux• 02 февраля 2024
Ответ дляФайна_зупка
Я имела неприятное открытие. Оказывается морские котики насилуют королевских пингвинов

Вот как с этим жить теперь?!)))
А про фекальные пробки медведей вы знали?
Відьмав25поколінні• 02 февраля 2024
я с 2022 года узнала, сколько больных людей
Kittu2008• 02 февраля 2024
Ответ дляБорисфенка
Ні, для мене якраз на днях було відкриттям, що португальська мова більше розповсюджена в світі, чим іспанська.
А де розмовляють португальською, окрім Португалії та Бразилії?
Sanechko• 02 февраля 2024
Америка межує з рашкою.
Якщо дивитися зі сторони їх ’спільної’ Аляски.
Мій шкільний шок))
Shoosha• 02 февраля 2024
Ответ дляпицунда
Украину в те времена терзала Речь Посполита. Богдан Хмельницкий, защищая Украину от поляков, попросил русского царя Алексея Михайловича взять Украину под покровительство. В 1654 в городе Переяславе (современный Переяслав-Хмельницкий) Хмельницким была созвана Рада ( та самая знаменитая Переяславская Рада), которая приняла решение о воссоединении Украины с Россией. Собственно говоря это и было началом русско-польской войны, которая в свою очередь закончилась упомянутым Вами договором..
Natka A.• 02 февраля 2024
Ответ дляShoosha
Якесь середньовічне ’путін ввєді войска’ нагадало