Акукарача• 02 февраля 2024
Тиск і пмс який є вихід?
Кожен місяць до та під час місячних я овоч лізе тиск 150/100 голова дуже болить тошнить, вилітаю з життя просто,
скільки зверталася до терапевта типу це гормональне, думаю як мені це вирішить, вчора навіть рвота була серед ночі думала вмираю, варіант пить протизаплідні знаю Клайра або ставить мірену спіраль , що краще кажуть має допомогти, у кого було таке напишіть
Пукимончиг• 02 февраля 2024
Я п´ю спазмалгон. Знімає спазм - голова перестає боліти і тиск сам падає на своє місце.
Майструю крила• 02 февраля 2024
у меня тоже самое -пью таблетки.выписал кардиолог. вам советовать не буду- т к их лично подбирают
Квітка папороті• 02 февраля 2024
В мене таке вже декілька років, тиск, блювота.. сімейний нічим не допоміг, тому записалась до невролога
Тётушка Лошадь• 02 февраля 2024
Мірена не факт що вам допоможе, тому що вона не впливає на яєчники, не пригнічує овуляцію. ПМС це проблема овулюючих жінок, тому все ж таки КОК мають перевагу. Клайра гарний препарат, але якщо казати суто по інструкції, то показ лікування ПМС є лише в одного контрацептиву - Джаз.
Якщо гінеколог радить - погоджуйтесь, місяці через 3-4 від початку прийому відчуєте себе зовсім іншою людиною. Але майте на увазі, що ефект є тільки поки приймаєте
Тётушка Лошадь• 02 февраля 2024
Ответ дляАкукарача
В такому віці зазвичай Клайра добре підходить
Акукарача
• 02 февраля 2024
Ответ дляПукимончиг
Не помагає спазмалгон андіпал, проблема ще в тому що нижнє високе і при прийомі таблеток верхнє падає нижнє тримається
Физрукая• 02 февраля 2024
Проверьте уровень прогестерона, 2 фаза, если недостаток, это появление пмс, нужно искать причину, ну и консультация кардиолог не помешает. Лекарства индивидуально
барабанщица• 02 февраля 2024
Так, причина дійсно в гормональних вікових змінах. Прогестерон (в мене утрожестан, але можна й інший) 100 мг на ніч с 15 по 25 день циклу. Має значно покращитися самопочуття за пару циклів.
Кіма кепка• 02 февраля 2024
Ответ дляАкукарача
А гинеколог что советует? По теме- начинают с ременса мин полгода пить
Кіма кепка• 02 февраля 2024
И еще- терапевт тут вообще ни при чем, начинать нужно с гинеколога, хорошего, потом кардиолог и невропатолог
Акукарача
• 02 февраля 2024
Ответ дляКіма кепка
В пн піду на прийом, до цього совітала притизаплвдні прелюпарати або сіре ну типу профілактика багатьох хвороб жіночих
Кіма кепка• 02 февраля 2024
Ответ дляАкукарача
Мирена вам с этой целью точно не нужна. Пс врач
Балаболка• 02 февраля 2024
Ответ дляАкукарача
Недостаток прогестерона вызывает ПМС. Но врачи обычно этот факт игнорируют, могут как выше вам написали, назначить КОК. Но это вообще не выход.
Надо сделать на 3-5 день ФСГ и ЛГ.
Что будет недостаток прогестерона, это 99.9%. Поэтому смело можете принимать дикий ямс по 2 капс в день. Можно другой прогестерон, например Прожестожель во 2й фазе цикла (это гель, имеет ряд преимуществ). Но хорошо бы знать его уровень, можетт пока достаточно фитогормонов типа дикого ямса
Надо сделать на 3-5 день ФСГ и ЛГ.