Дама_с_коготками• 02 февраля 2024
Допоможіть. Осбб і ремонт труб.
Одні мешканці вирішили робити ремонт і ненавмисно пошкодили загальну трубу холодної води що в стіні. Тепер голова оссб хоче з квартир по стояку щоб заплатили за заміну всі. Спочатку казали по 5 тисяч грн, тепер наче 2,5. Я відмовляюсь платити, бо не мала в планах трати. Мені влаштували травлю. Хочу узнать чи так має бути по закону, тому що коли ми були під ЖЕКом, то вони самі міняли нам. Що мені робити? По квартплаті і комуналці боргів не маю.
Аноним_1859• 02 февраля 2024
Хто пошкодив, той в платить. І нашо міняти весь стряк?
Якщо б це була планова заміна, то ОСББ мало з фонду ремонтного оплачувати.
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1859
Бо труба стара сказали і кришиться.
Пані з калабані• 02 февраля 2024
Я б не платила, комиссия должна признать виновных и подать на них в суд если не хотят платить. Но это в идеале. Как в реале хто зна
КапитанльнаЯ• 02 февраля 2024
Ответ дляПані з калабані
Так те не против исправить свою ошибку
Просто решили поменять весь стояк за компанию
Аноним_1859• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Бо труба стара сказали і кришиться.
У вас є ремонтний фонд? Якщо ні, то трати на таке не передбачені.
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так те не против исправить свою ошибку
Так, але за рахунок інших.
Пані з калабані• 02 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Так те не против исправить свою ошибку
Тогда вообще проблемы не вижу. кто хочет тот пусть и платит
FluffuRana• 02 февраля 2024
Автор, якщо труба стара і кришиться, вам самій не стрьомно так жити, бо потече в будь-який момент?
КапитанльнаЯ• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Так, але за рахунок інших.
А чего весь стояк за их счет?
Они поменяют свою часть и все тогда
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1859
Осбб були інші люди, 2 місяці 2 активні з головою пересварилися і вирішили що тепер самі керуватимуть. Одна з них це ота ремонтніца. Еажуть в фонді ще нема грошей. В фонді нема, а в мене мають бути((
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ну так це ж ваш стояк. Завтра він у вас потече, будуть гроші на ремонт?
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляFluffuRana
Я зверху і в мої плани входив ремонт зубів, а не стояк, який робив до того як туди влізли мене не питаючи
ЯсноВидящая• 02 февраля 2024
Якщо труби старі і загроза їх розвалення у будь-який час, то треба всім збиратися і робити заміну
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Але раніше жек робив за рахунок квартплати, чи на що вона йде?
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
Ответ дляЯсноВидящая
Автору краще дурня валяти і думати, що вона там ні до чого
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Хто робив, якщо труби старі і кришаться?
FluffuRana• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ніхто вам не зробить це, крім вас самих. В фонд все одно ви ж і здаватимете, тільки поступово. Якщо десь у квартирі по стояку зараз ремонт, то це плюс, менше дірок в стінах битимуть, бо через ту ремонтну квартиру зможуть труби прокидувати
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Це слова осбб що вони кришаться. Я ж не майстер
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляСиликоночка
Какой у Вас этаж? Нижний, верхний?
Верхній
Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Сколько лет стояку?
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ну так скоріш за всього їх уже декілька десятиліть не міняли. Чому ви вирішили, що ЖЕК їх міняв безкоштовно?
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Бо труба стара сказали і кришиться.
І ви хочите залишити стару?
Ви дивні, 2500 то не багато, і як я розумію то для вас не є критична сума
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
Без агресії будь ласка, мені і так травлю влаштували. Не від хорошого життя не маю не задумуючись вийняти то 5 то 2,5 тисяч
Дама_с_коготками
• 02 февраля 2024
Ответ дляПиу!Пиу!
В 2002м міняли. Я як раз плитку поклала, а через кілька місяців вони її зкололи щоб поставити труби
FluffuRana• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Верхній
Ну зекономите зараз 2.5 тис, потім затопите людей, заплатите більше.....
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляАноним_1859
самі придумали? Той фонд то і є ваші гроші, тут питання яку вони суму прийняли до оплати, і чи щось там залишається на таке
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Завтра сусіди плюнуть на вас, поміняють в себе, а у вас в стику потече. Затопите всі поверхи нижче. І життя заграє ще яскравіше