Дама_с_коготками• 02 февраля 2024

Допоможіть. Осбб і ремонт труб.

Одні мешканці вирішили робити ремонт і ненавмисно пошкодили загальну трубу холодної води що в стіні. Тепер голова оссб хоче з квартир по стояку щоб заплатили за заміну всі. Спочатку казали по 5 тисяч грн, тепер наче 2,5. Я відмовляюсь платити, бо не мала в планах трати. Мені влаштували травлю. Хочу узнать чи так має бути по закону, тому що коли ми були під ЖЕКом, то вони самі міняли нам. Що мені робити? По квартплаті і комуналці боргів не маю.
автор Дама_с_коготками • 02 февраля 2024
Ответ дляFluffuRana
Ну зекономите зараз 2.5 тис, потім затопите людей, заплатите більше.....
Труба не в квартирі, а в стіні, так що не я топитиму.

Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Верхній
Самый верхний? Тогда пусть меняют до Вас, а у себя Вы сами, когда захотите. Ну если ваша часть от старости лопнет, то сами понимаете, кто будет виноват
Не стесняюсь• 02 февраля 2024
Ваша частина труби - пластик? Якщо так, то він вічний.
Метал - то звичайно треба б замінити, але до чого тут те, що пошкодили інші? Хай ремонтують, кап ремонт стояка плануйте.
FluffuRana• 02 февраля 2024
Ответ дляНе стесняюсь
Якщо кришиться, то не пластик, а метал
Дюймовочка• 02 февраля 2024
У нас в ОСББ заміна загальних труб за рахунок ремонтного фонду . Ніхто не збирає. Єдина проблема , що народ не хоче стіни бити коли аварія((
Ответ дляСиликоночка
Хто? Якщо труба в стіні. Я запропонувала якщо є гроші на ремонт, то нехай заплатять за тих, хто не має зараз дати, а потім потихеньку від осбб забирають своє. Так вони так не хотять. А я повинна де хочеш взять.
FluffuRana• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ви серйозно? А де та вода із стіни подінеться? )

Ответ дляFluffuRana
На голови тих, хто мене травить.
Пиу!Пиу!• 02 февраля 2024
Автор, всі ми вас розуміємо. І зуби псуються невчасно, і речі ламаються. Але якщо на проблеми закривати очі і вдавати, що їх не існує, то проблем через деякий час стане в декілька разів більше
Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
А в статуте осбб что прописано? Может, они за свой счёт поменяют, а потом с Вас через суд заберут вашу дольку плюс издержки
Ответ дляПиу!Пиу!
Так я сказала щоб вони міняли, а осбб потім відмінусує. А не тишком влізли самі, розвалили, а тепер плати давай бігом.
Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
На голови тих, хто мене травить.
Шикарный план. Продолжайте упорствовать. Врежут на стояк ниже ’вашей ’ аварийной трубы кран и будете сидеть без воды.
Ответ дляСиликоночка
На якій підставі має бути суд? Що я не маю грошей?
Ответ дляСиликоночка
Не мають права на такі операцвї.
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Ну то так і скажіть голові щоб вам борг нарахували а ви по трохи будите його гасити!
Ответ дляНевидимка Майя
Вони хочуть живих грошей, розумієте?
Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Если там написано, что в аварийных ситуациях все жильцы обязаны сдать по требованию сумму на ремонт , то увы. Никого не интересуют ваши личные проблемы.
Ответ дляСиликоночка
А про тих хто аварійну ситуацію створив нічого не сказано?
Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Не мають права на такі операцвї.
А вы докажите потом, что это они. Просто труба аварийная в стене , рассыпалась, наверное, вот и нет воды.

Силиконочка• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Вот и уточните, что там
Бутерброд и я• 02 февраля 2024
Мы меняли стояк полностью так как трубы старые и ржавые были, латать их нет смысла. Нам посчитали сумму за замену стояков и потом поделили на все квартиры по стояку. Мы оплатили наперед по 3000 грн на счет ОСББ в счет квартплаты. Таким образом получился ремонтный фонд и мы потом полгода не платили ничего. Эти деньги пошли в счет оплаты. Я думаю это оптимальный вариант если на счету ОСББ нет нужной суммы.
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Вони хочуть живих грошей, розумієте?
Хто вони?
Кажіть їм або так або нехай залишають вам стару трубу, але то їм гемор зайвий, і економії ніфіга не вийде, простіше вам буде той кредити видати.
Або виділіть гроші на трубу а потім не платіть кварплату...тобто самі собі кредити видайте

А яка у вас ціна за М2?
Аноним_1859• 02 февраля 2024
Ответ дляНевидимка Майя
самі придумали?
Той фонд то і є ваші гроші, тут питання яку вони суму прийняли до оплати, і чи щось там залишається на таке
Я в курсе что такое осбб и чьи там деньги. Если денег на ремонт не придусмотрено, то перебросить их с другой статьи расходов не имеют права.
Если собственник виноват в поломке, то он ее и оплачивает, но не весь стояк ясное дело.
Ответ дляБутерброд и я
Вони так не хочуть. Їм треба квартплати, в осбб і плюс за ремонт
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
До чого тут вони....якщо всі погодились на заміну...вони то могли при бажання заліпити...алеж труба аварійна!!!
Ответ дляНевидимка Майя
Хто вони?

А яка у вас ціна за М2?
Вони- це голова осбб і її подружка. В мене вся площа 28м, хрущ, під рукою немає паперів, я на роботі
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляБутерброд и я
Брєд якись...а обовязкові платежі чим осбб платило?
Аноним_1859• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
Осбб були інші люди, 2 місяці 2 активні з головою пересварилися і вирішили що тепер самі керуватимуть. Одна з них це ота ремонтніца. Еажуть в фонді ще нема грошей. В фонді нема, а в мене мають бути((
Каким образом? Чтоб просто активные начали керувати, то их должны избрать- правление, если они в правлении, или на общем собрании.
Кто сказал, что труба сыпется? Были эксперты вызваны?
Если стояк реально необходимо менять, то лучше это сделать, а то будет беда, когда прорвет.
Ответ дляНевидимка Майя
Вона не була аварійною доки туди врізатися не стали самостійно і не потрощили її
Невидимка Майя• 02 февраля 2024
Ответ дляДама_с_коготками
і як це метал можна потрощити якщо він не аварійний!?