КрестьянинДиор• 02 февраля 2024
Ті, хто поїхав без чоловіка за кордон, будете повертатися до кінця війни чи ні?
Ті, хто виїхав в Європу без чоловіка, ви плануєте повертатися до коханого до закінчення війни? Чи будете чекати, поки війна закінчиться, - рік, два, п´ять? А може, будете чекати кінця війни, щоб чоловік до вас із України до Європи виїхав?
Результат:
вже голосів:
173 (71.49%)
Тиц
32 (13.22%)
Чоловік приїде до мене
20 (8.26%)
Повернуся попри війну
17 (7.02%)
Повернуся після війни
КликОЛЬКА• 02 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Почекайте. Через 5-10 років паспорт у консульстві не оформлять як ухилянти, і їх депортують
Через 5 лет дают пмж во многих странах. Но задумка вашей темы ясна. Скучно на Титанике?
КрестьянинДиор
• 02 февраля 2024
Ответ дляКолишня муза
Немає мого варіанту: вже повернулася. З Німеччини. Не зважаючи на те, що зараз я без роботи. А в Німеччині було гарантоване забезпечення.
Я про таких жінок лише чула) Добре, що у вас гарні стосунки з чоловіком. Нехай все буде нормально у вашому житті
Дружная семейка• 02 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Та шляхи нелегального перетину кордону не цікавлять) Цікавить сімейна псіхологія
У меня есть подруга, которая с маленьким ребенком второй год ’на заработках’ в Ирландии. Собирает пособие. Я не знаю, какая там психология, но этот 4летний ребенок уже не знает своего папашу.
наташа2406• 02 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Громадянство можна і без українського паспорта отримати. Я бачу ви не в курсі. У мене у подруги паспорт старий. Европейскьй паспорт отримала,.а українській їй і не треба вже
Forever_young• 02 февраля 2024
Ответ дляНеместная Я
З мого оточення десятки чоловіків вже давно приїхали до сімей за кордон
Интересно...как?
Ответ дляКрестьянинДиор
Звичайно час віддаляє людей, тому найближчим часом або чоловіки якимось чином виїдуть, або жінки до них повернуться. Інша частина вірогідно розлучаться, як би це гірко не звучало
Ответ дляПоказушница
ну, если вы амебы, то не все такие же. я в Украину не вернусь. мужа не выпускают. кидаться на любые проходящие штаны не намеренна
Ну так я повернулася, і з чоловіком живу.
Я маю на увазі, що амьоби мабуть ті хто живуть по два роки на дві країни, а потім знов разом живуть. Ну як? Як сусіди? У кожного своє життя, діти вже не так тата сприймають.
Ви живете своїм життям, а Ваш чоловік своїм. Багато хто знайшов собі пару (я про чоловіків)
Ответ дляЗубная фея
Никогда не брошу мужа.Нам и дома хорошо.Только на море с детками катались без него,а так мы -семья.Зачем мне бомжотуры,если жилье свое,работа,собственный бизнес и в нашем городе никто никуда не уезжал.
Та пишіть але правду. Не поїду сама - то важка робота. Жити на тому ж рівні і Європі, заробляючи в Україні - не зможу. І щаробрчбси в Європі - не зможу. І тут задниці тепло. Нащо ця висоеопарність
Люсильда.ua• 02 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Насправді у мене багато подруг, які чекають у ЄС на чоловіка після війни. Тому стало цікаво, як тут
Головне, чи чекають з ними зустрічі самі їх чоловіки? Може вже більша половина влаштувала своє приватне життя тут в Україні. Не всі ж мріють про ЄС. У когось тут батьки, хороша робота, зручне власне житло, ще якась власність чи справа. Як би вони не любили своїх дітей, але кидати рідних батьків і все нажите та їхати невідомо куди й починати все з початку - не кожен погодиться.
dressa_lux• 02 февраля 2024
Ну не факт,что мучина будет ждать или выезжать.Возле нас почти все жены выехали,мужчины остались,разного возраста и статуса,почти у всех уже есть женщины,у кого то приходяще-уходящие,у кого то живут постоянно.На тему-а если вернется жена? мы с ними не говорили,но уже понятно семьи разрушенны.
наташа2406• 02 февраля 2024
Ответ дляannac
Хотелось бы верить. Смотрю Портникова. Он говорит, что это все начало. Только цветочки, ягодки еще впереди.
Не факт..воевать не чем. Вряд-ли будут помогать годами.. Это вначале было , а сейчас проблемы есть и в других странах ..так что переключаться . Останемся сами.. и быстро война закончится . Мне тоже кажется максимум год будет..
Leeloo_aloha• 02 февраля 2024
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Я така, чекаю поки буде можливість, щоб чоловік виїхав. В мене гарний чоловік, іншого не шукаю. Але мені 47 років, чоловіку 52. З почуттями вже давно визначилися
Ще 8 років почекати
алергирина• 02 февраля 2024
Ответ дляПопельшка
Ну вообще. Вот уехал человек. Новая жизнь, новые знакомства. Мне кажется за это время отдаляешься от мужа.
Серйозно?. Я виїхала. Нема нових знайомств. З чоловіком і ріднею постійно на телефоні уже 2 роки. Шось з вами не так
Leeloo_aloha• 02 февраля 2024
Ответ дляКрестьянинДиор
Оце ваше ’ ухилянти’ можна сприймати як небажання йти на убій, що в нормальних країнах є приводом для натурального біженства.
VitalinkaGL• 02 февраля 2024
нет
моя мама и мои родичи пытали моего мужа🤣🤣🤣он четко им сказал-она не вернется)
он приехал в октябре)
но..если бы нет,я бы осталась все равно тут)
будущее 2х детей и меня самой любимой мне дороже чем муж
он приехал в октябре)