мимАпроходила• Изменено 02 февраля 2024

Як вам Prada Paradoxe? Douglas

Питання в темі.
Мені Дуглас вислав смс, що можу придбати парфум зі знижкою 30% протягом 2 тижнів. Подобається цей аромат, але не дуже впевнена, що він мені треба.
Коштувати буде +- 53-55 євро тут.
Зараз користуюся Good girl класичний.
І ще питання, чи не дає Дуглас ще більшу знижку на ДН, бо він у мене також скоро. Всім дякую)
Я вся ваша• 02 февраля 2024
Посмотрите на сайте idealo где дешевле всего, Дуглас всегда самый дорогой. На др скидок нет

автор мимАпроходила • 02 февраля 2024
Ответ дляЯ вся ваша
Дякую. Не знала про цей сайт.
Так, це найнижча на нього ціна наразі зараз
кураГАЛЯ• 02 февраля 2024
Мне запомнился меткий комментарий под Prada Paradoxe на одном сайте : ’Главный парадокс этого парфюма в том, что не смотря на пирамиду, пахнет он виноградным соком, уваренным в свекольный сахаре’. Это на 100% так
Света С Приветом• 02 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Дякую. Не знала про цей сайт.
Автор, мне аромат понравился.
автор мимАпроходила • 02 февраля 2024
Ответ длякураГАЛЯ
Блін, зараз ще раз нюхну пробнік
Два-три тижні і фсьо• 02 февраля 2024
Аромат классный. При случае куплю обязательно.
Два-три тижні і фсьо• 02 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Блін, зараз ще раз нюхну пробнік
Какая вы мнительная. Не можете решить что вам нравится что нет))))

Дело было давно• 02 февраля 2024
Это за сколько? Если за 30, то дорого
автор мимАпроходила • 02 февраля 2024
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
От, доречі, з парфумерії, так. Не знаю від чого залежить. Купую і потім не подобається. З одягом, взуттям, сумками і ювеліркою так не буває. Але я дешеве і не купую, тому там маю бути впевнена на всі 100, щоб купити
автор мимАпроходила • 02 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
Это за сколько? Если за 30, то дорого
Так а де дешевше знайти? В інтернеті такі ціни. На наших українських сайтах ще вище(
Яжемать Мне можно• 02 февраля 2024
Найкращий аромат на зараз для мене. Вже закінчується, ще купуватиму
автор мимАпроходила • 02 февраля 2024
Ответ дляЯжемать Мне можно
Дякую) а влітку що ’ носите’?
Дело было давно• 02 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
50 евро за 30 мл нормально. Ждите еще скидок.
Яжемать Мне можно• 02 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Дякую) а влітку що ’ носите’?
Я його постійно беру. Накупила з 10 різних нароспив, але повертаюсь до нього. Перед цим така привʼязаність була до j´adore dior і chanel gabrielle. ( лишились, що брала, ще які були не памʼятаю. Ніщо так не зайшло)
_Alekssandra_• 02 февраля 2024
Мне Мейкап пробник положил этого Парадокса. Брызнула на себя и на маму. На мне вонял жутко, на маме раскрылся очень неплохо.
Мне не понравился.
Доктор Варвар• 02 февраля 2024
Ответ длямимАпроходила
Парадокс - там тільки напочатку суницею із зернятками пахне (мені не пахне виноградом, але це кому як), а потім одні солодкі квіти, трохі припудрені. Він надто попсовий по звучанню і для літа занадто солодко. Краще візьміть щось інше на свій смак, але вирішувати вам.