Всміхайлик• 07 января в 10:35

Devotion D&G. Хто користується цими парфумами?

В мене був 1 мл (надіслали в подарунок), наче подобались. Зараз хочу собі нові парфуми, думаю можливо іх замовити, поділіться відгуками…
_Alekssandra_• 07 января в 11:09
Мне прям очень понравились.
Купила пока 7 мл, чтобы распробовать и возможно купить большой объем.
Что Вас интересует?
Я не Тролль• 07 января в 11:39
Купила найновіші intense , класні, але дуже засолодкі, на вечір ок, вдень чи на роботу не користуюсь
из_под_тишка• 09 января в 16:42
У меня есть. Для меня это летний запах , пользуюсь летом
НеВРотик• 10 января в 13:31
Ці майже ідентичні, а ціна мінімальна
https://shafa.ua/uk/cosmetics/parfyumeriya/tualetn...