Милота• 02 февраля 2024
Свічки від молочниці виходять 4 дні
Дівчата, жінки, в мене делікатне питання до вас. В мазку знайшли молочницю, без підвищення лейкоцитів, виділень. Призначили дві свічки Ломексин 1000 з інтервалом 3 дні та 5 днів Ітракон 100 мг по дві таблетки. Одразу після першої свічки мої нормальні прозорі виділення перетворилися на сирнисті, білі. Я злякалась, але списала все на свічку, через три дні знову поставила ще одну, теж саме . Сьогодні четвертий день, виділення сирнисті, білі, немає ні почервоніння, ні зуду. Чи може так довго виходити свічка? аж 4 дні. Чи варто вже завтра бігти здавати бакпосів і до лікаря бігти? (Ітракон вже допила) Хееелп(((
Милота
• 02 февраля 2024
єдине що, деколи можу відчути ниючу лежь помітну біль внизу живота, завжди в різних місцях. але списую це на хребет та сидячу роботу...більше нічого не турбує
Милота
• 02 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
То свечка выходит
а может быть такое, что просто резистентность к итракону и ломексину, и только усугубило молочницу?
Шкідлива молекула• 02 февраля 2024
Ответ дляМилота
Ну ведь нет зуда? Пройдите курс лечения и дальше делайте выводы
бибизяна• 02 февраля 2024
Ответ дляМилота
А вы уже до этого лечили молочницу или ваш партнер?
Милота
• 02 февраля 2024
Ответ дляШкідлива молекула
зуда нет. а может это уже хроническое поэтому не зудит?
Милота
• 02 февраля 2024
Ответ длябибизяна
да. впервые весной началась, прям страшная, до ран себя расчесала. верила , что пару табл флуконазола спасут, по итогу не долечивала и так месяца два ходила. потом пошла к доктору и она меня пролечила таблетками и двумя видами свечей. после ротавируса зимой снова начал тревожить, я пролечилась но не до конца.. и вот сейчас назначили. партнер не лечился, ничего не беспокоит и когда сдавал фемофлор все было чисто у него