Подмигашка• 03 февраля 2024

Вам сняться віщі сни?

Які запам’ятались ? Які сни у вас ? Про що вони?

Я просто дивуюсь останнім часом, вночі бачу те, що буде наступного ранку і вдень.
Зрадорозганячка• 03 февраля 2024
Снился племянник за пол года до зачатия. Перед беременностью снился сынок, бегающий у меня по квартире, такой же рыженький мальчик.

Еще зубы если снятся к болячкам.
Похороны бабушки снились за 10 дней до ее смерти.
Раз 5-6 снилось крушение самолета и я в нем. Стараюсь избегать полетов.

Указка• 03 февраля 2024
Так, інколи сняться, ну от приснилася дівчинка маленька, на наступний день було подвійне диво, несподівані приємні новини.
Сниться інколи, що купаюсь у воді, якщо чиста і тепла я буду здорова, якщо брудна то захворію.
Ну такі серйозні віщі прям не снилися.
ЭмчЭндЭм• 03 февраля 2024
Мне нет, слава богу
Не прохожу мимо• 03 февраля 2024
Так це ж класно.
Мені раніше дуже часто снились буквально 1в1, потім пропали. На тому тижні приснилась дрібничка, але колег здивувала))
Полтавська галушка• 03 февраля 2024
Бачите постійно як йдете на роботу а потім з роботи...в мене такаж фігня, і збувається собака...може давайте контору по пророцтвах відкриєм
Полуничка• 03 февраля 2024
В мене завжди збуваються сни з взуттям. Це або нове знайомство або нова робота.
І ще мені змія сниться до важкого захворювання/операції.
Решта снів пусті
Кукарикуууууу• 03 февраля 2024
Так. По них я розумію, що якась халепа буде, але запобігти не можу. Сни про особисте.
До серйозних подій сниться померла мама, до чого сон, не розумію доки не забудеться :(

Манка Я• 03 февраля 2024
Часто сняться. Сниться папа перед черговою кожною атакою.
Сьогодні снився знов і снилось що парашний вертоліт приземлився в дворі - сподіваюсь це просто поганий сон.
автор Подмигашка • 03 февраля 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Гарна ідея
Стигла полуниця• 03 февраля 2024
Летом приснился сон, что зубы выпадают без крови. Я аж проснулась от ужаса. Через неделю брата в армию забрали. Надеюсь, всё будет хорошо. Служит..
Tarot.• 03 февраля 2024
Так , і маю свій прогноз по снах ..відстежувала довго тому тепер знаю що до чого сниться
Оля_с_киркою• 03 февраля 2024
Років з 20 до 30 періодично снилися, лише по надзвичайно важливим подіям - перед смертю близьких, покупкою нерухомості. Потім перестали. За місяць до війни снилося, що з дітьми біжимо через кордон (саме фізично біжимо і не знаємо чи встигнемо чи спіймають), бо війна.
Зараз дуже тяжко в житті, жити не хочеться. Наснилося, що незгайома жінка мене кличе по дівочому прізвищу і каже, що скоро у моє життя прийде чоловік з яким у нас будуть два собаки, і він несе мені кільце. Прокинувшись, я чогось зразу подумала, що це віщий сон. А зараз думаю, що може краще й ні.
Аноним НаВсеГда• 03 февраля 2024
Так, якщо приснилось що в багнюці, так і знаю що скоро захворію
Кто крайний?• 03 февраля 2024
Не сказать, что вещие сны. Я научилась толковать свои сны. Мама покойная и отец сняться если впереди ждёт что то не хорошее. Болезни, плохие события. Конкретно я еще не научилась понимать что именно к чему.