Незламна Україна• 03 февраля 2024

Хочу другу дитину, але...

Боюся чи що. Ну по-перше вік, 37, по-друге чоловік в ЗСУ, дома буває рідко, по-третє сприйняття оточуючих, можливо навіть і осуд, що війна, вік не молодий, що вже є дитина. Я заплуталась( Чоловік хоче, навіть, загорівся цією ідеєю, а я у сумнівах. Знаю, що таке питання потрібно вирішувати самостійно, але можливо будуть якісь історії з життя. Дякую.
автор Незламна Україна • 03 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а до цього часу де кошти брати?
Ну є ж якась фін.подушка

Ряженка• 03 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Жуть, в 60 лет иметь подростка
Її мамі 80, а вона на городі працює
Чоловік молодший, дітей не має. Його батькам під 80 теж живі
Вони самі дуже активні , пів світу об´їздили
АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
второй с аутизмом?
Другої дитини в мене не має, є одна дитина.
Ответ дляА вот недавно
Это рассчитывая на садик или бабушек?
На садочок
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Ну є ж якась фін.подушка
Я ж не знаю її наявність.
А якщо дитина хвора в тд?
Це повинно бути декілька сотень тисяч, щоб вистачило на 2 роки
АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Ответ длякнопкодав
Жуть, в 60 лет иметь подростка
А як батьки помирають і дитина залишається з бабусею жити?
Жуть жити серед таких людей.
Крошка Енот• 03 февраля 2024
Ответ дляЛама_мама
Мені дуже подобається оце ’стільки дітей, скільки жінка зможе утримувати’ а ви впевнені, що завжди зможете утримувати навіть одну дитину? Що якось не втратите роботу, або не захворієте серйозно? З таким підходом не модна навіть одну дитину народити, бо впевненим в майбутньому не може бути ніхто.
ну ви можете сидіти на шиї чоловіка, вам ніхто не завадить.
я завжди думаю про те на що особисто я буду жити, а з народженням дитини ще й про дитину думаю. бо чоловік сьогодні є, а завтра по різним обставинам може не бути (і не тільки через війну).
але я це я, я про фінансову незалежність думаю з 16 років. а декому нормально інакше. ми всі різні і це ок
Знаєте, які висновки я зробила, виходячи із коментарів? Більшість все ж за дітей (або взагалі за 1 дитину) і до 35 років. Ось такі реалії нашого суспільства.
Горда пташка• 03 февраля 2024
Війна буде ще тривати. А потім у вас вийде вік для народження. Ще кілька років є у вас. Але чим далі, тим важче буде підіймати дитину.

Борець за гаманець• 03 февраля 2024
Автор, у меня муж в ЗСУ. Ребенок отца уже 9 месяцев не видел, постоянно спрашивает, когда папа приедет. Я же ночами спокойно не сплю, уже до ПА дело дошло. Пытаюсь вести себя адекватно, но подруги и знакомые уже намекают, что пора таблетки принимать и психолога искать. Какая вторая беременность и ещё дети при таком раскладе???
Крошка Енот• 03 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну а до цього часу де кошти брати?
держава ж платить на пачку підгузків вистачить
Крошка Енот• 03 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
На садочок
садочок це 2-3 дні в садочку і 2-3 тижні вдома
А вот недавно• 03 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
На садочок
Не в каждый сад берут с двух ,плюс болезни
На частный вам не хватит
Крошка Енот• 03 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
ви чомусь дуже орієнтуєтесь на думку більшості. а треба орієнтуватись на свою особисту.
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
Звісно ні.
Але в вашій ситуації, коли чоловік в ЗСУ, ви одна з дитиною, то народження ще однієї дитини не можна назвати обдуманим рішенням. Будь ви в іншій ситуації, то звісно б можна було народжувати і не одну
кнопкодав• 03 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Жуть жити серед таких людей.
Умереть в 60 шансов больше, чем в 40
кнопкодав• 03 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Жуть жити серед таких людей.
Эгоизм рожать в 49 лет, бедный ребёнок
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Жуть жити серед таких людей.
Що каже статистика?
Більше шансів померти в 40 чи в 60?
Лама_мама• 03 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
Чесно, смішно) така наівність... хоча б війна повинна була навчити чогось, але ні, людина продовжує думати, що вона про все подбала...

tanya_217• 03 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Так, знаю, але якщо не спробую то і не взнаю, і буду жаліти.
Ставте хоч роги під моїм коментарем, мені всеодно.
Головне, щоб ви не вішали на другу дитину обов´язки по догляду за першою.
Враховуючи реаліі нашого життя можливо молодша дитина захоче поїхати в іншу країну і тоді з віком старша тут лишиться сама
Гарні диньки• 03 февраля 2024
Ответ дляОтчебучкина
Хочете безкоштовну няньку для старшої хворої дитини?
Це низько.
Хочет здорового ребенка, это нормальное желание. Я бы родила на месте автора.
Крошка Енот• 03 февраля 2024
Ответ дляЛама_мама
рада що вам весело 🤗
Гарні диньки• 03 февраля 2024
Ответ длясладкий_ноябрь
Ну є великий ризик, що других теж буде з аутизмом :((
Не больше чем в любой другой беременности.
АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Ответ дляtanya_217
Ми збираємося за кордон, звісно, що ціленаправлено я не хочу народжувати дитину ще одну щоб доглядала за старшою,та і аутизм в дитини середній.
Гарні диньки• 03 февраля 2024
Ответ дляАяВсёЗнаю
Ні, я хочу внуків.
Яка взагалі вам різниця, що я хочу?
Вы ж понимаете, тут пишут всякие, и чайлдфри, и разведенные и одинокие и бездетные.
Глупо спрашивать у форума. Это должен решить каждый человек исходя из своего желания, возможностей.
АяВсёЗнаю• 03 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Так, розумію.
tanya_217• 03 февраля 2024
Ответ дляНезламна Україна
9 років
Чесно? Я б почекала чоловіка(там може 36 місяців по законопроекту проведуть) і може з ним і дитиною їхала туди, де безпечно.
В Україні б точно не народжувала у вашій ситуації.
Так ’раптом що’ з одною дитиною виїдете в безпеку і там сама її прогодуєте, а що буде, якщо з 2 на руках тут сама опинитесь? Навіть не в грошах питання, а скоріше морально і фізично.
Оновлена версія• 03 февраля 2024
Я бы подождала, но я то я.
У меня дикий страх был бы что муж погибнет или того хуже, останется инвалидом. И малыш на руках + ещё один ребёнок. А если у мужа крыша поедет после войны? А вы с малышом, куда деваться. Двое это не один.
Кстати, а почему вы раньше не рожали? Дл войны? Вам было 35 зачем тянули? Сейчас уже что 37, что 38-39 разницы нет, придёт муж живой здоровый сможете родить ещё лялечку.
сладкий_ноябрь• 03 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Ні.
Бо перший активи в родині вже є.
Ответ дляОновлена версія
Я бы подождала, но я то я.
Теж про це думала, до 35 не вийшло, бо він закордоном працював, думали, ще встигнемо, потім епопея з ковідом, теж відкладали, а тепер ось війна(