Незламна Україна• 03 февраля 2024
Хочу другу дитину, але...
Боюся чи що. Ну по-перше вік, 37, по-друге чоловік в ЗСУ, дома буває рідко, по-третє сприйняття оточуючих, можливо навіть і осуд, що війна, вік не молодий, що вже є дитина. Я заплуталась( Чоловік хоче, навіть, загорівся цією ідеєю, а я у сумнівах. Знаю, що таке питання потрібно вирішувати самостійно, але можливо будуть якісь історії з життя. Дякую.
Птица секретарь• 04 февраля 2024
Автор, ничего плохого не желаю Вам с мужем. Но не дай бог....
Вам придётся самой двоих растить. Подождите рожать, придёт с Победой, вот тогда и родите ’дитя победы’ )))
Я раджу вам подумати ще багато разів. Щоб потім не наробити собі лишніх проблем...ніхто не знає, як вам краще. І ніякий форум це не вирішить. Тут має бути ваше дуже сильне бажання, не чоловіка, а ваше!!! Бо це вам носити, ригати, потім з пузом важко. Я як згадує це все, то в мої 22 ( коли народила дитину), мене аж тіпає. Бо вже не маю моральних сил на все це, а фізично то взагалі. Але ще раз кажу! Буде так як хочете Ви!!! Ваше серце! Як має бути по долі. І одна дитина це теж чудово для когось, а для когось 5 . Тому це суто індивідуально! Бо потім всі питання щодо вагітності вирішувати вам.
курасаны• 27 февраля 2024
Ответ дляКрошка Енот
народжувати треба стільки дітей, скільки жінка взмозі самостійно утримувати. і справа навіть не в поточній війні. про це завжди треба думати. щоб потім не створювати теми «не можу піти від чоловіка, бо двоє-троє дітей, за що їх утримувати».
а вік то фігня. якщо є сили то можна народжувати. а на осуд інших має бути завжди пофігу
Так. В мене помер чоловік від онко в 38. Малому було 3 роки.. сама підіймала. Другу народила рік тому, в Києві у другому шлюбі. Мені 35. Але розумію, шо тягнути, якщо що, самій. Підробляю ввечері, вдень. Є своє дошлюбне житло. Бігаю прививки, школа, менший. Але в мене є потроху подушка безпеки і рощуміння, що дитиеу в руку і ща руку і біжи. Так. Складно. Але. В мене зараз чоловік працює, не в зсу. Поруч.
курасаны• 27 февраля 2024
У двох знайомих малим один рік і чоловік в зсу. Ім складно морально. Але один оформив декрет на себе і вдома. Дружина працює.
Допоможіть знайти• 09 марта 2024
Автор, рожайте ! Я родила в 37,разница со старшими- 15 лет.Сейчас сыну 10,я как вспомню,как я в сомнениях была - рожать или нет,муж очень сильно хотел,у меня дети от первого брака - 2 .
Боже,ни дня не пожалела, второе дыхание открылось,подруги - молодые мамочки,а мои одногодки- маразмом страдают
Допоможіть знайти• 09 марта 2024
Ответ дляХочу на Балі
Нічого хорошого. І не ок. Бабка. Дитині 17 р.а в неї мама 60. Ну куди? Бред!
Завидуйте,молча.Бабка бабке рознь
Хочу на Балі• 09 марта 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Завидуйте,молча.Бабка бабке рознь
Чему там завидовать, господи? Безсонным ночам и новым мешкам и мерщинам? ? Болезням, проблемам? Соплям? Садикам? Или может школам и снова дом.заданиям? Невозможностью пойти и поехать когда угодно и на сколько угодно.? То писи.то каки.то живот.то есть хочу?
Даже имея няню и бабушку- ты все равно привязан. Завидовать нечему.
Хочу на Балі• 09 марта 2024
Ответ дляНезламна Україна
Знаєте, які висновки я зробила, виходячи із коментарів? Більшість все ж за дітей (або взагалі за 1 дитину) і до 35 років. Ось такі реалії нашого суспільства.
Тому зо якщо чоловікс не стаге ви мусите мати сили і гпоші підняти і вивчити. А це не 3 копійки
Кундалина• 11 марта 2024
Автор, вы что?
Советчица запрещает после 35ти рожать...
А в 40-это вообще преступление,ведь после 45ти вести в первый класс запрещено-в школу не пустят
Ашолюдискажуть• 12 марта 2024
Мені 38, вагітна 3 дитиною. Зрозуміли, що або зараз або вже ніколи. Але мій чоловік вдома, має бронь від роботи,відносно тихий регіон. З чоловіком в зсу я б мабуть не ризикнула. Хіба у вас є бабусі поруч і хороша робота.