Isidda• 03 февраля 2024

Мариуполь, сейчас урок истории в школе - фото

Нашла в группе Нетипичная Ясиноватая
автор Isidda • 03 февраля 2024
Vik_tori07• 03 февраля 2024
Что вы хотите этим сказать?
damjana• 03 февраля 2024
Ответ дляVik_tori07
Что вы хотите этим сказать?
Я так поняла что детям мозги промывают
Lena-Lena12• 03 февраля 2024
Прийшли окупанти-фашисти на нашу землю. Ясно, що намагаються своє правити. Дивно, якби було по-іншому:-( тема для чого? Щоб що?
oboeva• 03 февраля 2024
мрак,но все ж предсказуемо
@nna• 03 февраля 2024
То Хуйло себе вважає таки Леніним, не Сталіним?
Zvezdochkina• 03 февраля 2024
И мальчик руку поднимает:
«Простите, когда родился мы поняли.
Интересует, когда он умрет?»
Vik_tori07• 03 февраля 2024
Ответ для@nna
Почему с большой буквы?
oboeva• 03 февраля 2024
Ответ для@nna
думаете детство Сталина не изучали?
автор Isidda • 03 февраля 2024
Жирная корова отрабатывает фублики у доски
@nna• 03 февраля 2024
Ответ дляVik_tori07
Почему с большой буквы?
Вибачаюся воно само правилося, а я й не туди
автор Isidda • 03 февраля 2024
Принуждают на память знать биографию окурка
lady.dziu2011• 03 февраля 2024
Ответ для@nna
Лег бы уже к володьке и не делал нам вынос мозга
@nna• 03 февраля 2024
Ответ дляlady.dziu2011
І не кажіть. А ще краще замурувати б ту гниду живцем поруч із його кумиром у кремлівській стіні
пицунда• 03 февраля 2024
а дети то взрослые должны помнить украину
чаревна• 03 февраля 2024
ДетЦтво лидера🤣🤣, та его чмыри все кому не лень. Теперь дорвавшись до власти, згоняет все зло. Родители его умерли, не перед кем не стыдно.
Ху.ло, оно и есть ху.ло, как не назови, но эта морда свое погоняло получило заслуженно.
Красотка Дениза• 03 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
И мальчик руку поднимает:
«Простите, когда родился мы поняли.
Интересует, когда он умрет?»
Вы супер!!!)))
Lysiiiiii• 03 февраля 2024
Ответ дляdamjana
Я так поняла что детям мозги промывают
Багато чого від батьків залежить
HelloKitty18• 03 февраля 2024
Ответ дляLena-Lena12
Але ж Маріуполь в окупації тільки 2 роки, вони знають іншу історію, і все розуміють, старшокласники маю на увазі.
diamondpowder• 03 февраля 2024
Буква П вместо Л должна быть, конкретно в этом частном случае.
damjana• 03 февраля 2024
Ответ дляLysiiiiii
Багато чого від батьків залежить
Ну вы ж понимаете что на оккупированной территории как минимум небезопасно учить ребенка (который ходит в школу) что хуйло это хуйло?
L-i-s-a-92af• 03 февраля 2024
Мене більше це обурює:

Німецький телеканал ZDF показав репортаж з тимчасово окупованого Маріуполя, у якому журналіст Армін Кьорпер розповідає про «відбудову» міста.*

🔻За його словами, у Маріуполі ведеться активне відновлення вулиць, шкіл, житлових будинків та цілих кварталів. У місті є світло, опалення та інтернет, працюють магазини й ресторани, а ще – розростається великий місцевий цвинтар.

*‼️Проте журналіст чомусь не розповів, хто зруйнував місто. Не йде мови про те, чому цвинтар такий великий і хто у цьому винен, не згадуються вбиті російськими окупантами цивільні, як і те, що на Драмтеатр впала російська бомба.*

*❌ Сюжет німецького телеканалу є невдалим прикладом «нейтральної журналістики», яка неможлива у цій війні, де чітко зрозуміло, хто є агресором і терористом.*

🔻 До того ж Армін Кьорпер порушив українське законодавство, приїхавши у місто без дозволу України. На сюжет вже відреагували посол України в Німеччині та МЗС України.
kuskus• 03 февраля 2024
Детство пидора
kuskus• 03 февраля 2024
Какая разница, на каком (русском) языке разговаривать
ТА7НЯ7• 03 февраля 2024
Ответ дляZvezdochkina
И мальчик руку поднимает:
«Простите, когда родился мы поняли.
Интересует, когда он умрет?»
Ржу как конь
Вера• 03 февраля 2024
Это днище(. Мозги быстро промывают.