графиняВишенка• 03 февраля 2024

Син прийшов п´яний(

Сину 16 років, сьогодні день народження у його друга, прийшов п´яний. Ні я, ні чоловік, ще є син 5 років, ми не п´ємо. Я не знаю, що говорити, хоча зараз не має сенсу, бо спить( Хто через це проходив, як розмовляти?
Банка з медом• 03 февраля 2024
та добре, що не в 13. Це все досвід, приготуйте йому бульйончик на сніданок, не читайте мораль, просто скажіть, що треба знати міру

Небалувана Галя• 03 февраля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
От чесно? Була! Через те і в шоці.
Тільки в перше такий стрес , потім легше сприймається )
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Це мабуть гірше ніж підліток напився(. Ви доросла і не змогли себе контролювати
отож. что то совсем не могу рассчитывать дозу((( А он у меня негативно очень относится к тому ,что я могу выпить. Вчера был просто треш(( такого наговорил мне и так сильно это нервно воспринял
Сумка з негодою• 03 февраля 2024
Ответ дляЕрмолайчик
У моїх кумів була аналогічна ситуація. Але дитині ще й погано стало, вибіг на балкон і там перевернув відро з 7 чи 8 десятками яєць. То вже й не знали за що хапатись)
На ранок ледь очуняв. Поговорили і забули цю ситуація. Нормальний хлопчина виріс.
Всі через це проходили.
яйца те явно ’ пожалели’ кто давал,
свекровь, видимо
автор графиняВишенка • 03 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
Та нє, наче
Кудряшка Сью• 03 февраля 2024
Я тут писала,як донька подруги раптом накидалися в подружками вдома в однієї. Живуть поруч. Просто пішла дитина в гості,як завжди ходила,сиділи допізна,як завжди,там поряд по масиву вертатися. Якщо затримувалися,то хтось з батьків йшов назустріч,так було купу раз.А тут сама почала вертатися,
Якимось чином намагалася йти ,батькам не подзвонила,як завжди,шо я виходжу,був вечір,зима. Вона насилу йшла,страшно падала,побита вся,лице розбите. Випадково знайшов однокласник,який гуляв з собакою і подзвонив батькам,привів додому.
Батьки то думали,шо вона ще в дівчаток і як збереться додому, то набере. Страшно уявити,аби десь впала і замерзла або щоб хтось пихнув у машину і завіз.
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Нежный он у вас
не нежный, просто подростковый максимализм и перфекционизм прет( На нем много ответственности очень. я на него навесила ответственность, как на взрослого мужчину. Вот он и сорвался из за моей безответственности Сказал, что я плохой пример дочери подаю и прочее, прочее...
Небалувана Галя• 03 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Удалено администрацией...
По собі інших не судять.
Тут з підлітка мало що візьмеш , він міг і склянку пива випити і так організм відреагував, а от доросла людина довела дитину до стресу
Захекалася читать• 03 февраля 2024
Ответ дляlilyD
Покладіть поруч кружевні труси
Скажіть, що в них прийшов
Поверх штанів були
поставила , но считаю что для 16 лет нужен вариант поизяшнее, что ли...

Не прохожу мимо• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Моему 14 не представляю что бы мой так реагировал, чтобы на нервах рвало...
Зачем вы так с ним(((
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
Ответ дляНе прохожу мимо
Зачем вы так с ним(((
как так?? Я просто пошла с коллегами отдохнуть после работы. не рассчитала дозу.
Небалувана Галя• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Шкода і вас і сина (. Прийдеться вибачитись і контролювати дозу )
КаРаКаТиЦа• 03 февраля 2024
Згадала свою юність, ох і чудили. Автор, згадуємо себе, особливо чоловік, і відносимось із гумором. Бульон зваріть)
КаРаКаТиЦа• 03 февраля 2024
Ответ дляПотринділиця
Опа, він перший! Ми ж такими ніхто не був!😂
Тут же всі нікагда ні каплі в рот, ні сантиметра в жопу🤣
Кудряшка Сью• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
Ну,пам´ятаю,як мені було погано,як дізналася,що мама палить. Мені 15 було. Не знаю чого,ніби мама нечиста,чи шось таке. Зараз дивно,шо так переживала,але тоді було так гірко. От так. Підліткове...
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
Ответ дляНебалувана Галя
Нет. Я не извинялась... Я взрослый человек и могу ошибаться. Ничего криминального нет в этом, чтобы взрослый человек выпил. А вот то, как он к этому отнесся - ненормально. Поговорила с ним. Извинился он. Потому что действительно жуткие вещи мне сказал.
Астановитесь• 03 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Это жизнь) Вспомнилось как я дома унитаз обнимала)))
Мой брат в молодости на@ в ботинки. Сейчас вегетарианец и не пьет вообще. 20 лет прошло. 🤣
В шоколаде• 03 февраля 2024
Ответ дляВсех анонимов аноним
Я приходила пьяная в 15. Поверьте, ваши беседы будут восприниматься как нудное жужжание, не более. Все или почти все подростки проходят через такое.
Сейчас мне пятый десяток. Мать семейства.
І я така як ви ))
Попід руки колись привели пьяну впала вся грязна в костюмі рожевому )))
язззззь!!!• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
А зачем вы его загрузили то?

Кудряшка Сью• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
А шо казав? Тато не живе з Вами,це очевидно
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
Ответ дляКудряшка Сью
я это понимаю. он боится. много ответственности на нем. Ну теперь я надолго пить не буду.. плохо до сих пор и тошнит(((
Захекалася читать• 03 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Я б запитала в батьків іменника звідки в дітей алкоголь?
Думаете признаются что сами гнали?
Звезда в шоке• 03 февраля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Боже, мила підлогу, влетів в таз з водою, впав, ледь підняла. Воду розлив, вимочила, Господи, вже сама б випила(
Так выпейте, появится много креативных идей помимо трусов, главное, не теряйтесь!
Шикаю і викаю• 03 февраля 2024
Ответ дляКаяспер
Вигуляли біле пальто? Розумничка!
Нічого вдягти• 03 февраля 2024
Ответ дляязззззь!!!
А зачем вы его загрузили то?
затем, что жизнь так складывается. мне больше не на кого опереться
Каяспер• 03 февраля 2024
Ответ дляЗахекалася читать
Думаете признаются что сами гнали?
Думаю, що діти пальонки напились :(
Астановитесь• 03 февраля 2024
Ответ дляграфиняВишенка
Автор, обіймаю. Моєму 16,5 , але у нього захворювання і він ще не пробував алкоголь.
Патріотка з дивану• 03 февраля 2024
Я вспомнила, как мы с подружкой пришли домой под утро, отмечали мой ДР. Она у меня ночевала. Я захожу в дом, мама спрашивает ’где Ира?’. Я отвечаю ’Всё...’ (’хорошо’ я просто не выговорила) и пошла спать. У мамы паника, у нас чужой ребенок ночует и не пришел домой (20 лет - для мамы мы дети). Зовет папу. И тут минут через 5 заходит Ира в полном порядке.
Ох мне до сих пор вспоминают эту историю (20 лет прошло...)
автор графиняВишенка • 03 февраля 2024
Ответ дляЗвезда в шоке
То я зараз на дієті, не можу пить(
Кудряшка Сью• 03 февраля 2024
Ответ дляНічого вдягти
І плюс Ви для нього на п´єдесталі,десь таке відношення теж може бути в хлопчика. А тут п´яна мама, може і сексом ще займається і прочі ужаси.