ВЫВсеВрете• 03 февраля 2024
Вени
Доброго вечора. Може у кого є схожа проблема плоскостопість 4 ступеню ,також вени на ногах як на фото проявляються .
30 років.
Дуже болять ноги та отікають. Можливо підкажете методи,якісь вправи. Фізично важкого нічого не можна робити,прооперована ,кила міжхребцевих дисків була
30 років.
Харчовий тріль• 03 февраля 2024
Робіть вправи від плоскостопія. Знайдіть в інтернеті. Масажі. Правильне широке взуття
ВЫВсеВрете
• 03 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ношу ортопедичні устілки,роблю вправи з масажним м´ячиком. Дуже болять ноги. А вени то жах .
Харчовий тріль• 03 февраля 2024
Ще працювати треба з тазом і спиною в цілому. На рахунок устілок - дуже суперечливе питання. У вас нема своду і м´язи зовсім атрофуються з устілками. Вони завжди зафіксовані в одному положені, зовсім не рухаються. Подивіться на широке взуття із гнучкою підошвою
ВЫВсеВрете
• 03 февраля 2024
Ответ дляХарчовий тріль
Ходжу у бєрцах,широка підошва. Без устілок взагалі ходити не можливо,адська біль у ногах. Нога як колода стає. З хребтом працювати важко,була операція,з ліжка навіть встаю хвилини дві