Можу брикнути• Изменено 03 февраля 2024

Кто рожал бесплатно?

С дежурной бригадой,вот Вы довольни?Я нет,решила никак дежурных бригад только доктор профессионал в котором я буду уверена.Похабно зашивают (без анестезии),орут,бьют по щекам,не хотят колоть эпидуралку.Вот это я на сохранении насмотрелась и наслушалась.За стенкой от палаты родзал.Не пойму это только мне так повезло?
Твоя подружайка• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Розкажіть.Спитайте начмеда в обласній чому всі на одному поверху
У вас пологи чи кесарів розтин?

ОбережнаЯ• 03 февраля 2024
Ответ дляНапланетянка
У нас у Ворзелі всі на одному поверсі
І що там когось б´ють? Я народжувала там молодшу доньку, все пройшло добре, ніхто навіть голосу не підвищував.
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляМеряю от 0
рожала по договоренности
Результат

эпидуралку не захотели колоть - так как были на то причины
били по щекам - я теряла все время сознание
зашивали без обезбола - но там и так все болела что этот обезбол до жо..ы

Так что я могла и с дежурной родить)
А Вы когда доктора и команду выбирали хоть интересовались что да как?По отзывам или первого на кого попали
Всім шампаньського• 03 февраля 2024
Я, але давно, в 2014. Реально безкоштовно, ще й плановий КР , який виявився екстреним через те, що відійшли води. Київ на Запорожця

До цього старшого - теж КР, екстрений, домовлялась, але теж почалось раніше, ще й в велике свято вночі. Лікар не міг приїхати, в решті ледь вижили і я, і дитина. Лише завдяки начмеду, яка особисто робила операцію. Вирішила більше не домовлятись.
дфтфсрлфлф• 03 февраля 2024
Я рожала с дежурной, п´ятый роддом Киев 23 год. Все чудесно, отдельная палата, кормили, заботились и никаких денег. Приехала на такси в роддом, родила, эпидуралка бесплатно, через двое суток выписали.
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
О,я там тоже рожала первого.Жесть,такого мне начудили
Меряю от 0• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
отзывы
но а что он сделает)
эпидуралку - не кололи так как род деятельность была очень плохая
сознание теряла от боли - били по лицо что бы я включилась
а что бы другой врач сделал)?
за меня рожал) ?

ОбережнаЯ• 03 февраля 2024
Ответ дляКолдунья-вещунья
Дійсно, без оплати зовсім інше ставлення.
Якщо є проблеми після пологів можуть пропустить і не догледіти. І потім матимете не дуже гарні врадення про пологи.

Так як я.
Київ.
пологовий номер 3.
Багато крові втратила через неуважність лікарів. Вигрібали потім долонями. Ледве не втрачала свідомість.

Але ж і суми за пологи називають…
І їздять на дорогущих джипах ті гінекологши, які роботу роблять справно лише за гроші
Такі проблеми можуть бути і після родів за гроші, ніхто гарантії вам не надасть. Тому це лоторея, що за гроші, що ьез
Луноходик_Ик• 03 февраля 2024
Я рожала бесплатно. Осталась недовольна тем, как отнеслась ко мне санитарка. Но у нас с бывшим мужем не было денег на роды по контракту
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляМеряю от 0
отзывы
но а что он сделает)
а что бы другой врач сделал)?
за меня рожал) ?
Ну шить без обезбола это вообще уже
Колдунья-вещунья• 03 февраля 2024
Ответ дляОбережнаЯ
За гроші не залишають без нагляду, щоб матка вся набралась кров’ю
В моїй хаті моя правда• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
А дети у кого мамы лежат после кс орут как потерпевшие голодные,пока медсестры чаи гоняют
Странно, сейчас же во всех нормальных роддомах сразу совместное пребывание с мамой даже для кесарят
Королева Сарказма• 03 февраля 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
Також лише позитивні враження від цього пологового.
В моїй хаті моя правда• 03 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия
Вам розказати, як знущались ті з ким домовлялися?
Ви вагітні, не хочу вам ті жахи описувати.

П. С. З яких пір породіллі і ті, що на збереженні, на одному поверсі лежать?
Це може бути у відділенні обсервації
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Я сама лично ходила искала медсестру чтоб дали ребенку есть,он орал больше часа.А девочек я знаю что после родов в душ хоть проводят,а там по стенке ползут некоторые и падают.И я на 8 мес.за руку их в туалет и душевую водила
Королева Сарказма• 03 февраля 2024
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Не відразу. В реанімації лежать без діток. На наступний день, коли переводять в палату, то запитують, чи готова породілля доглядати за немовлям. У нас було так, Київ, 5-й.
дфтфсрлфлф• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Мой отзыв про пятерку- отличный, есть с чем сравнивать. Третий раз пошла бы опять туда.
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
Мне там ребенку ключицу поломали во время родов и никто даже сразу не сказал,неонатолог кошмар кошмарный.Мне тампон забыли и не дочистили.Ребенку БЦЖ не хотели делать вообщем ничего положительного.80% докторов хамы редкостные
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ длядфтфсрлфлф
И да стимулируют там всех подряд нужно или нужно.Еще скажите что Вам бумажки чуть ли во время родов не подсовывали подписать.

Аноним с кешбеком• 03 февраля 2024
Пишите есчо (нет)
Губи до вух• 03 февраля 2024
13 років назад почали підтікати води - пішла у роддом і через 2 години народила. Все було супер, такого відношення я не очікувала, дмухали на мене, носились, показували, розказували, музика, фітбол, окремі палати, відношення чудове, я хотіла щось дати лікарю, прямо порив був, не захотіла брати, ледь всунула у карман 400 грн
Губи до вух• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Дивна ви, БЦЖ дитині відразу для чого, ви обстежили дитину, тим паче з переломом?
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Це Вам пощастило що Ви народили за 2 години.А так як народжують добу то думаю що ніхто б за Вами так не дивився
Госпожа Белладонна• 03 февраля 2024
Ответ дляСкіфська пектораль
Звичайно, можна народити безкоштовно. Але я не змогла би так, я всеодно хотіла б віддячити лікарям, які допомогли мені народити здорову дитину. Це вже про совість.
Яку совість? Ви всім віддячуєте, хто гарно виконує свою роботу? Наприклад двірнику у Вашому дворі, продавцю в магазині, вчителю і т.д.
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
А хто мені сказав що перелом?Я ж написала що вони недоумки нічого не сказали.А при виписці я читаю перелом правої ключиці.Я думала я той 5 пологовий рознесу.Вони почали заспокоювати що це часто так буває.То просто у акушерки руки з одного місця ростуть,що невелику дитину по вазі прийняти не може
Губи до вух• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
У нас дуже хороший пологовий, всі мої подруги, родичі, всі народжували там, жодних нарікань. Всю ніч приходили, перевіряли мене, малого прикладали до грудей, показували як сціжувати, розминати груди, меконій самі змили з дупи. Три дні була під наглядом.
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляГуби до вух
Це взагалі супер.Бо мені ніхто взагалі нічого не показував
Катастрофа• 03 февраля 2024
Ответ дляМожу брикнути
Да,Киев областная,5 этаж
Бог мой, областная - это же совдепия в худшем его проявлении. Зачем туда вообще рожать идти или на сохранение ложиться? Выбирай любой киевский роддом и тебя там с объятиями встретят)
автор Можу брикнути • 03 февраля 2024
Ответ дляКатастрофа
В 5-му в Києві мене вже зустріли.Я вище написала.А без грошей там зараз взагалі жах яке ставлення.Лежала на збереженні то вони мені такого накапали що я думала вперед ногами звідти вивезуть.
Катастрофа• 03 февраля 2024
Ответ дляПенек Возмездия

Та розказуйте, країна повинна знати своїх героїв.