Трільчиха• 04 февраля 2024
Не знайшовся чоловік для сімʼї
а хто був, то казали мені що не їх богиня, хтось казав, що разом нас не бачить і т.д. Я себе відчула тоді енергетично зпустошеною. Мені ще 35 Це все вже? Чому так важко в мене з цим?? Чому тоді вони не брезнували предлагати інтим, якщо я не богиня для них була, а для когось не тією, що разом не бачили мене? І що робити мені? Якщо б ви була самодостатня, обеспечена всім, була б можливість навіть не працювати, як жити? що робити?
Трільчиха
• 04 февраля 2024
невже немає ні однією людини тут, щоб мені допомогла, обʼяснила мені. Добром і вам вернеться це. Мені стане легше дихати і я не буду задавати питання ці що мучать мене кожен день, бо я не розумію. не буду нікому надоїдати тут
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Я Вам на этот вопрос уже отвечала много раз.
Вам нужен хороший нарколог (давала ссылку на группы АА), психиатр и психотерапевт.
Будет чудо, если у этих троих всё получится.
не доможете? ну напишіть мені, щоб мені легше було
Накладні мюслі• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Що ви задовбуєте людей?
Ніхто крім вас собі не допоможе, ви нав´язлива бачу, і чоловіки тікають від вас.
Краще фільм подивіться, переключіться на щось, книги почитайте.
Однозначно• 04 февраля 2024
Може Ваша доля і призначення не в родині. Або Вас від чогось поганого відводять. Я вийшла заміж в 25, що в нашій родині пізно./Ще й з другої спроби, перший наречений передумав. В деталі вдаватись не буду, але краще б не виходила взагалі. Й жила для себе. Плюс я одиночка за характером, сімейне життя для мене філіал пекла. А вже не вийдеш.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляНакладні мюслі
Що ви задовбуєте людей?
до 35 років вже сама всі фільми передивилася, по 3 кругу дивлюся ті ж самі фільми
Ответ дляТрільчиха
Я не могу Вам объяснить, для этого нужны специалисты, что нормальные здоровые мужчины хотят от партнёрши легкости, хотят чтобы с ней было весело и интересно, вместе ощущать жизнь на вкус.
Они не хотят тяжелых травмированных женщин, которые варятся в том, что 20 лет назад их кто-то не любил, которые считают, что в сексе женщину используют и она готова ’давать’, чтобы потом свадьба.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
а ви саме відчували завжди що треба саме заміж?? чи ви просто ходили на побачення і ваші відносини склалися так щоб заміж вийти?? Були хлопці у вас які тільки інтиму хотіли і більше нічого серйозного?? якщо да- ви на це сильно ображалися?
Накладні мюслі• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
А на відпочинок кудись поїхати, ви забезпечена так розумію, просьо відпочити, забути про ці душевні проблеми, пепеключіться на щось інше, і тоді щось нове з´явиться в житті вашому.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
ну свадьби я ніколи і не хотіла, і зараз не хочу, я і бідна не хотіла свадьбі, і обезпечена теж не хочу. Я хотіла щоб людина була зі мною, щоб ми пара була. а після інтиму стосунки навіть не продовжувалися, то есть мене навіть і не знали як людину, їм не подобалося що я працюю на дому, а не між людьми. то значить це не мої люди були, які нашли причину, що я якась не така, що я на дому працюю, а не між людьми, що веду затворнический образ
Однозначно• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Я ніби хотіла заміж. Але по факту просто транслювала установки родичів. Плюс я з бідної родини, більше вчилась, вдягатись-фарбуватись навчилась пізно,схильна до повноти то якось розуміла частиною себе що заміж вийти нормально мало шансів. Але відносини були. Я просто не задумувалась чесно кажучи. Так була якась заздрість коли дивишся весільні чужі фотки, але то таке. Заміж хотіла за першого нареченого бо там реально була любов у всіх сенсах. Він ще хворий був, мене це не злякало(але не прям сильно щоб це заважало жити та хвороба). Далі працювала, жила, бачила що у хлопців не в фаворі. Це більше рідню турбувало чомусь.
Потім познайомилась з чоловіком, зустрічались, одружились, завагітніла. Дитина народилась хвора, чоловік до мене швидко охолонув(ще до діагноза сина). Тобто живем разом, не кинув, з-за дитини піти не можу,але відчуття що живу не своє життя. Взагалі думаю, що краще б не виходила заміж взагалі. Те що здавалось надійним виявилось теж тут обманом. А вилізти з цього чужого кіно поки не можу. Хоча хочу до кінця року, з дитиною вже набагато легше стало. Й заміж більше не піду(та й не візьмуть з хворою дитиною).
Однозначно• 04 февраля 2024
Просто те й мала на увазі, що якщо Ви досі не вийшли заміж, Ви просто не готові до цього по-справжньому, або доля відводить від Вас якісь проблеми. Ви не розумієте наскільки життя может страшно перевернутись як у моєму випадку, але не обовязково за цим сценарієм. Краще просто жити, працювати, те що справді Ваше дожене Вас само або не дожене. Тут дійсно грає доля.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
я бажаю вам, щоб у вас не було проблем в жизні. і щоб ви стали не пізно, але щасливою.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
а я и не рассказывала мужчинам что меня кто то бросил и мне было плохо, когда входила в знакомство я вообще не расскащываю что я несчастная какая то, я вообще везунчик и фаворит по своей судьбе и мне жаловаться чужим мужикам нет на что, я думаю что они мне завидовали просто, а моего уровня не нашелся, либо просто нормальный не нашелся, а я и не отрицаю что я плохо искала, я лентяйка в этом плане и мне хорошо одной, вот такой дисонанс возник , обиделась что меня норм муж не нашел, а должен был, да должен был и судьба меня обидела в этом плане, и да на блюдечке
Однозначно• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Вот судьба и бережет. Мало кто кому подходит. Большое везение выйти замуж так, еще и рано. Это реально лотерея. Большинство даже более-менее благополучных пар так и живут - серединка на половинку, тут хорошо, там плохо, кризисные периоды, проблемы и прочее. И даже верность и уважение не дают гарантии что семья не развалится. Кто-то один может передумать, просто влюбиться и прочее,уехать на заработки и не вернуться и прочее. Гарантий здесь нет абсолютно.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
просто каплоухі низькосортні зустрічалися мені а я чомусь велась на знайомство, звертала увагу на них, а такі люди нічого не можуть дати надійного. і вони ще завидують, просто мені завидували як і інші люди які із неблагополучних сімей. А якщо не зустрічається людина нормальна мені для життя, то може це і є судьба щоб жити одною, бо зовсім ніяк, а тільки каплоухі
Однозначно• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
То не ведитесь больше. Пока Вы одна, без детей и прошлого Вам и можно и нужно ставить высокую планку.
А_я_ЛОЖУ!• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Так а в чому проблема?
Однозначно• 04 февраля 2024
Живите для себя, в жизни одиночки много хорошего, удовольствий, многие из них в семье недоступны. А семья - это уровень повыше, все сложнее и человек должен быть подходящий
А_я_ЛОЖУ!• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
А нові чого не дивитеся? В кіно постійно щось новеньке.
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляОднозначно
дякую. хай у вас буде велике щастя і гармонія
Однозначно• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Дякую. Дасть Бог то буде. А ні то потім і сама не пропаду.
А_я_ЛОЖУ!• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Тю, так це норм, я теж таке не люблю і таких чоловіків не вибираю. Шукайте далі
Пампушечка• 04 февраля 2024
Ответ дляSo_so
Мы с Вами этот диалог имели сто раз. Ваш единственный шанс это лечиться. Я пишу это неанонимно и прямо, чтобы Вы не думали, что моя цель Вас обидеть.
Пока Вы не исправите поломки в своем мышлении, где Вы жертва, а ужасные мужчины только и ждут, чтобы Вас использовать, ничего не изменится.
Про алкоголизм я уже и не говорю.
А не може бути, що ви реально не тій людині пишете, про яку думаєте? Людина прийшла за допомогою, а ви перегівняли тему, то кому ще треба нарколог?
Трільчиха
• 04 февраля 2024
Ответ дляА_я_ЛОЖУ!
що саме ви не любите?
Мадам Тю-лю-лю• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Починають ухажувати, забирати мене, кудись везти, добрі, хороші так себе вели зі мною( правда були нижчого рівню достатка, майже бідні) я потім розлаблялася і думала, ну нехай буде такий, не обеспечений, і після інтиму стосунки портять самі вони, показували себе собакою в овечьей шкурі. То як тоді вірити???
Так не спешите с интимом, не давайте на первых свиданиях. Встречайтесь, общайтесь, присматривайтесь. Те кто хотел просто секса без обязательств быстро сольются. Те кто заинтересован лично в вас , потерпят.
Мадам Тю-лю-лю• 04 февраля 2024
Ответ дляТрільчиха
Чем вам может помочь форум ? Идите к психологу, прорабатывайте ваши комплексы, страхи , разочарования, ищите причину ваших неудач в отношениях, меняйтесь. Никто вместо вас вашу жизнь , ваше мышление не изменит.
Ответ дляПампушечка
Нет. Автору бы очень помогло пообщаться с людьми, которые могут её понять. Это не что-то оскорбительное, обратиться за помощью признак силы, а не слабости человека.