Виннипуховна• 05 февраля 2024
У вас осталась круглая пластиковая коробка от масла Рама?
Результат:
вже голосів:
73 (52.14%)
Нет, и не было
64 (45.71%)
Была такая
3 (2.14%)
Есть такая
БеллаДонна• 05 февраля 2024
Обожнювала Раму на початку 90-х, хоча в нас масло звичайне було в доступі:) Але смакувала ця пластилінова Рама із батоном та зеленою цибулькою.
Без Баяна• 05 февраля 2024
Были такие коробки в 90-е).
Рама и Финея.
В моем детстве. Но я уже потом узнала, что это не масло, а фактически маргарин).
Рама и Финея.
Без Баяна• 05 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
Мужу собрать тормозок на работу например
Вы троллите, автор.
Щира українка• 05 февраля 2024
Ответ дляВиннипуховна
А за стільки років верхній шар пластику не зіпсувався? В 96-му, мабуть, останній раз купували.
Щира українка• 05 февраля 2024
Ответ дляГолена блондинка
Коробки немає, але сьогодні купила у варусі дешеве масло 82,5 відсотки ДСТУ - точно рама на смак. Я розумію що очікувати якісне масло за 50 грн уже не варто, але це повний треш, у нас можна загорнути будь яку субстанцію і написати масло. Нахабство таких виробників обурює.
В атб була акція на масло своя лінія 82% - непогане.
Забризкана водою• 05 февраля 2024
В самые голодные времена 90х такое не покупали. Лучше вообще без масла.