90x60x90• 05 февраля 2024
Як пояснити перукарю дати об´єму?!
Як правильно розказати як треба стригти. Волосся ношу трішки нижче плечей. Мені завжди не вистачає об´єму.
Вже стільки перукарів змінила.
Колись була така перукар, після її стрижки наче в парику і я і подруга були. Волосся ніби більше стає і я як лев з пишною гривою без зусиль. Нажаль, пішла з життя ця чудова майстер.
Тепер не розумію як правильно розказати яка має бути стрижка, щоб додалось об´єму
Вже стільки перукарів змінила.
Репетиторша• 05 февраля 2024
со временем изменилась структура волос - былого не вернешь
у меня тоже когда то была грива... сейчас так... гривка....
Chaterbox• 05 февраля 2024
Я подумала що ви десь закордоном не можете пояснити, думаю досить просто сказати якого результату бажаєте, п далі залежить від рук майстра, як повезе
Раздражевская• 05 февраля 2024
Я вчера косу заплела, раньше две таких было в школе. Получается в половину волос меньше стало с возрастом
люблю_тортики• 05 февраля 2024
Ковідом хворіли? Якщо так,то волосся втратило структуру і стригти не поможе. Але пробуйте шукати майстра свого
КошкинДом• 05 февраля 2024
Ответ дляЦікавий писочок
Филировка возможно нужна?
Никогда не филируйте волосы
Свезло так свезло• 05 февраля 2024
Ответ дляКошкинДом
Никогда не филируйте волосы
Поддержу. Особенно тонкие, особенно вьющиеся
Чумачечая Весна• 05 февраля 2024
Я за 12 лет в другом городе так и не нашла нормального парикмахера. Хотя парикмахерские чуть ли ни в каждом доме.
КошкинДом• 05 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
Мне раньше филировали всегда и вечно была проблема посеченных волос, волосы выглядели тонко, сухие тонкие концы. И наконец я нашла мастера который категорически против филировки, и я забыла что такое посеченные концы, у меня густой плотный срез, волосы одной длины сросли.
Сяду на шию, дорого!• 05 февраля 2024
Ответ дляMaryKa
Объясняй-не объясняй, если у парикмахера в руках нет достаточно мастерства, это бесполезно. Ищите другого.
Или волос нет. Там как не стриги-новые не вырастут
задумчивая мордочка• 05 февраля 2024
Треба філірувати починаючи з волосся, що лежить ближче до голови , тобто не зовнішній шар, а ніби внутрішній
90x60x90
• 05 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
В мене якраз в´юнке волосся і пухнасте
Свезло так свезло• 05 февраля 2024
Ответ для90x60x90
В мене якраз в´юнке волосся і пухнасте
А кудрявый метод пробовали?
Ну и форма стрижки тоже важна. Ищите кудрявого мастера, то есть того, кто работает с вьющимися волосами и понимает их особенности
90x60x90
• 05 февраля 2024
Ответ дляСвезло так свезло
А кудрявый метод пробовали?
Чесно, я вважаю кудрявий метод не всім личить. Я не люблю засоктані сосулькі, а більш природню хвилю
Свезло так свезло• 06 февраля 2024
Ответ для90x60x90
Ну так кудрявий метод - це необов´язково засмоктані) Мені таке теж не подобається. І не личить. Я люблю, щоб був об´єм.
Але кгм дуже змінив вигляд волосся - більш живе, більш виражені завитки, а не просто пухнасте гніздо. Там можна під себе підібрати догляд, необов´язково гори стайлінгу