Mrs.Sexuality• 05 февраля 2024
Допоможіть розтлумачити сон
Наснився покійний батько, уві сні сварився зі мною і речі з кімнати викидав в коридор, далі взяв мене за руку і відрізав нігтя на вказівному пальці правої руки, нігті красиві з покриттям, відрізав не під корінь, а десь в половину вкоротив.
Знаю, коли сниться, що стрижу волосся, поїздки відміняються. Але сон про нігті бачу вперше.
КапитанльнаЯ• 05 февраля 2024
возможно, какое то решение вы приняли неправильно. это сон предупреждение. ваш покойный отец хочет вас остановить, что бы не было плохих последствий.
и еще, закажите сорокоуст за упокой ему. такая благодарность и память.
Федорино Горе• 05 февраля 2024
Не приймайте зараз жодних рішень. Вони будуть хибними . Він попередив вас
Mrs.Sexuality
• 05 февраля 2024
Ответ дляКапитанльнаЯ
Дякую за відповідь.
Mrs.Sexuality
• 05 февраля 2024
Ответ дляФедорино Горе
Дякую.
Эта_Шикарна)• 05 февраля 2024
Согласна с предыдущими. Но думаю, вы уже приняли какое то решение, предупреждение, сто планы не состоятся или изменятся
Mrs.Sexuality
• 05 февраля 2024
Ответ дляЭта_Шикарна)
Останнім часом не було якихось рішень, восени була пропозиція по роботі, від якої відмовилась. Потім на нинішній роботі були кадрові зміни, це все до нового року. Зараз стабільний період.