Скажіть будь ласка , хто знає скільки ще чекати посилку у Рівне( Костопіль) якщо такі дані?( мені дуже треба щоб вона була до сьомого числа ((
любименькая• 05 февраля 2024
Може два дні може тиждень
Ви писали що відправка з полтави а по факту з лубни...так само не якно чи то рівне чи якесь село біля рівне
черная мамба• 05 февраля 2024
Ответ длялюбименькая
Може два дні може тиждень
100%
УП - як лотерея, комусь везе, комусь....
Автор, мабуть не знаєте, але існує ще й НП - там доставка 1 день , максимум 2 дні 😉