Рятівник Малібу• 05 февраля 2024

Допоможіть розібратися з КВЕДами

Всім привіт! Хочу офіційно оформити діяльність ФОП
Займаюся проведенням майстер-класів (свою школу не маю, арендую приміщення на час провення навчання) по виробам (корзинки, квіти, ягоди) з кераміки або холодного фарфору.
А також продаю відеоуроки по виготовленню цих виробів і продаю свої готові роботи.
Чи підійдуть кведи 85.59 і 63.99?
А от який обрати для того, що продаю вироби ручної роботи?
Буду вдячна за допомогу 🙏🏻
Лінива, не каюсь• 05 февраля 2024
5 долларов .
автор Рятівник Малібу • 05 февраля 2024
Ответ дляЛінива, не каюсь
5 долларов .
Це ціна Ваших послуг?
Синди Кроуфорд• 05 февраля 2024
Я б додала індивідуальну мистецьку діяльність і торгівлю в залежності від виду торгівлі. Якщо через інтернет, є спеціальний КВЕД. Якщо оптова чи роздрібна стаціонарна - треба підбирати
Синди Кроуфорд• 05 февраля 2024
Подивіться 47.91, 90.03 і, можливо, 47.19
автор Рятівник Малібу • 05 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Дякую! Можливо ще 32.99?
«виробництво різних предметів: свічок будь-яких форм; штучних квітів, фруктів і листя; виробів для жартів і дрібних предметів; ручних сит і решіт; подушок для голок; кравецьких манекенів; трун тощо»
Синди Кроуфорд• 05 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Дякую! Можливо ще 32.99?
Так, якщо будуть вироблятись такі товари
автор Рятівник Малібу • 05 февраля 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Так, я їх виробляю дома і продаю через інтернет. Дякую!
КокошинЭль• 05 февраля 2024
Ответ дляРятівник Малібу
Тоді додавайте. Кведи безкоштовні. Краще хай у вас буде зайвий, ніж буде діяльність без КВЕД