Ms. При теле• 05 февраля 2024
GPT платна версія
У кого платна версія, набагато краще безкоштовної? Варто платити?
Смажена полуничка• 05 февраля 2024
Ответ длявентиляторная
чем?
’розумніше’, інформація актуальніша. можна використовувати купу плагінів (тут я не буду уточнювати, бо не знаю ваші задачі), вміє ходити по посиланням і аналізувати їх, є джипітіші (combine instructions, extra knowledge, and any combination of skills).
вентиляторная• 05 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
он ходит в инет? прям в режиме онлайн?
Нічого вдягти• 05 февраля 2024
Лучше намного. Бесплатный имеет данные до начала 2023 года. У меня платного нет, видела краем глаза
Смажена полуничка• 05 февраля 2024
Ответ длявентиляторная
он ходит в инет? прям в режиме онлайн?
на хабрі детально подивіться
вентиляторная• 05 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
на хабрі детально подивіться
благодарю. а сколько платите, если не секрет?
Смажена полуничка• 05 февраля 2024
Ответ длявентиляторная
20 баксів/міс
Потішаюся• 05 февраля 2024
Ответ дляСмажена полуничка
И дали ещё есть
Смажена полуничка• 05 февраля 2024
Ответ дляПотішаюся
И дали ещё есть
так, міджорні на мінімалках)
Элька-Карамелька• 05 февраля 2024
Погоджуюсь, що краще. Завдяки тим плагінам спеціальним, зовсім інша справа.
Спробуйте на місяць, якщо не підійде, просто скасуєте подальшу оплату. Я не шкодую, що купила, використовую постійно
Кринжова баба• 05 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
А в яких цілях використовуєте, якщо не секрет
Элька-Карамелька• 05 февраля 2024
Ответ дляКринжова баба
Аналізую дослідження наукові. І це сильно спростило моє життя. Бо я тільки англійську знаю. А чат ще й по Азії приходиться і все перекладає на українську. Мені таке і не снилось.
Плюс картинки генерую, мені для роботи часто потрібно багато для презентацій. Вбивала багато часу на пошук у Гуглі, тепер швидко все.
Патриоточка• 05 февраля 2024
Ответ дляЭлька-Карамелька
Який саме gpt генерує картинки? В мене каже що не має такої функції
Элька-Карамелька• 05 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
Там є плагін “image generator”
Ось він і генерує їх