КучМала• 05 февраля 2024
Євробачення. НЕ переможці
А чи є такі пісні, виконавці, що не перемогли і які вам запам´яталися?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 05 февраля 2024
Циферблат очень-очень понравились. Стильный номер, интересная песня, европейская внешность и подача
Гага Газу• 05 февраля 2024
Ответ дляПочемучечка
да, безумно орущую девку невозможно забыть
як на мене у них невдала пісня. хлопець непогано співає, але чомусь вдарився в танці, якщо б він більше співав, а дівчина його доповнила, було б краще
ХаДиДиШь• 05 февраля 2024
Ответ дляПочемучечка
выбранных вами профессионалов
Их выбрала Украина...профессионалов этих) Вы тоже могли проголосовать,кто будет в судьях сидеть)))
Бабайко• 05 февраля 2024
Ответ дляЗастряла
Я за Меловіна голосувала. Пісня має шанс на перемогу, бо з першого разу подобається. А ця тереза теж нічого, але вона з тих пісень, яку треба декілька разів прослухати
Меловін якийсь штучний,як ялинка. Багато антуражу,що минулого разу,що зараз. І волосся пофарбував, і реглан блищить ,і піджачком покрутив,неначе в драйві, і стегнами вже такі вихиляси зробив. Краще б на високих нотах зосередився ..
КучМала
• 05 февраля 2024
Ответ дляБабайко
Ви теж вихиляси помітили?
А як вам сурдоперекладачка?
Гага Газу• 05 февраля 2024
Ответ дляКучМала
Я не змогла ЦЕ слухати. І ще відьомський шабаш ягод теж.
Yagody крутий етнічний колектив, але краще б вони зробили щось на кшталт цього
Дама_с_караваем• 05 февраля 2024
Harel Skaat, здається так звали представника Ізраїлю, Milim саме на івриті, не та версія, що була на конкурсі. Колись слухала її годинами❤️
Гага Газу• 05 февраля 2024
Ответ дляПатриоточка
Згодна. Меловін голос сильніший і пісня більш конкурсна. А ця тереза, ну гарно у маршрутці слухати чи в авто.
але Меловін не тягне високі ноти, фальцет взагалі неможливо було слухати, краще б не позорився із ним
Гага Газу• 05 февраля 2024
Ответ дляКучМала
Ці хлопці теж прикольні
на них було прикольно дивитись, позитивний вайб, як зараз кажуть, але пісня така собі...
Гага Газу• 05 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
кожного разу як дивлюся наші нацвідбори, дивуюсь звідки взялися 80-90% учасників. я як до нацвібору їх не чула, так і після вони кудись зникають
Бабайко• 05 февраля 2024
Ответ дляКучМала
Ви теж вихиляси помітили?
А як вам сурдоперекладачка?
Сурдоперекладачка топчик.
Як же ж цей тверк не помітити
Гага Газу• 05 февраля 2024
Ответ дляКучМала
Ви теж вихиляси помітили?
А як вам сурдоперекладачка?
драйвовіша мабуть за всіх учасників, разом узятих
вогонь
Злюка-закусюка• 05 февраля 2024
Ради интереса включила меловина... Всю песню слушать не смогла, ну никакое оно для меня всё. Песни однодневки, за душу не берут, переслушать вообще нет желания.
Я лучше abba включу и мне будет это как мед для ушей чем этот фуфел пустой с кривляниями. И да мне не 60, а 30.
А ещё противно на все эти дерганья смотреть, вот нахрена они во время войны. Сюр
КучМала
• 05 февраля 2024
Ответ дляГага Газу
Зараз слухаю їх пісню не з ЄБ, то більше подобається. А на виступі якась агресивна картинка була - що костюми, що візуальний ряд на екрані.
Море_море_я_скучаю• 05 февраля 2024
Ответ дляДама_с_караваем
И мне эта песня очень нравится. До сих пор иногда слушаю.
Почемучечка• 05 февраля 2024
Ответ дляХаДиДиШь
То есть в итоге это не профессионалы, а просто популярные персонажи?
Без обмежень еще может быть, но что Данилко, что Джамала бесконечно далеки от актуальной современной популярной музыки.
Моя улюблена страшко• 05 февраля 2024
Ответ дляСнегурочко
Гринджоли чи як їх там... Це ж треба було таке відправити. Запам´ятався той позор
Так суто технічно їх нікуди не відправляли, бо ж в Україні було)))