МинерАлочка• 06 февраля 2024

Розлад травлення від овочів

Вирішила сісти на пп, приготувала запечені овочі там був мікс: броколі, перець, стручкова квасоля, цукіні, морква дуже смачно, але після зʼїденого починає крутити живіт, неприємні відчуття і таке часто від приготованих овочів((( от що їсти для схуднення і при цьому нормально харчуватися… були багато років назад проблеми зі шлунком все вилікувала, можливо є ще люди кому не заходять овочі що ви їсте?
Блакитна устриця• 06 февраля 2024
Сырые овощи и фрукты не могу есть. Большую.часть желудок даже отказываеться,переваривать. А вот с запеченнвеми/тугеными и вареными проблем не было. С тушеными тоже так?

ГейТуда• 06 февраля 2024
для начала поешьте еще какие-то овощи, другие, по-другому приготовленные или сырые. может вы в том первом блюде что-то намешали не то. если и с другими овощами будет швах - то у вас действительно нарушение и вводить овощи в рацион нужно под контролем врача
Тримаю свічку• 06 февраля 2024
У вас может быть аллергия на специи или что-нибудь из этих овощей
автор МинерАлочка • 06 февраля 2024
Ответ дляБлакитна устриця
приготувала пп курка і мікс овочів в духовці, мені сподобалось на смак, але вчора цілий день живіт крутило, навіть декілька разів вибачте в туалет бігала, і це не перший раз помічаю від овочів приготованих, від сирих може бути здуття, шлунок не болить нічого, але починається розлад травлення
автор МинерАлочка • 06 февраля 2024
Ответ дляТримаю свічку
Так знаю що алергія є на полуницю та цитрус, тому і на овочі може бути також
ПочтальЁнша• 06 февраля 2024
Ответ дляМинерАлочка
В мене завжди так на овочі тушені
Не знала що алергія може бути, цікаво
ПочтальЁнша• 06 февраля 2024
Мені живіт крутить і , вибачте, пронос

Просто Фіфа• 06 февраля 2024
Не всім можна сирі овочі. А буває, що тільки один овоч не підходить, або фрукт. Треба спостерігати. Але якщо ви до цього харчувались по іншому, і одразу стали їсти овочі у великих кількостях, то організму важко переключитись, це ж клітковина, яка важко перетравлюється.
MaryKa• 06 февраля 2024
Возможно у вас непереносимость на некоторые из этих овощей, пасленовые, например. Еще с цуккини срезайте шкурку, тоже может влиять. Не смешивайте сразу все в кучу, постепенно меняйте рацион.