Невгамовна сила• 19 июля в 10:44
Кто пробовал диету на основе белков?
У кого есть результаты? Как долго держались на ней?
Ответ дляGvenna
Чудово. Три дні протриматись перші, далі легкість приємна в тілі з´являється.
У мене не дієта якась спеціальна, просто +/-100 гр білка на день, до кожного прийому їжі, а вуглеводи лише в 1 половині дня і теж обмеження, 170 гр на добу. Ото і вся дієта) вага потроху йде.
А що їсте
І проти чого дієта така?
Мені теж треба білок піжнять
І проти чого дієта така?
Мені теж треба білок піжнять
Мой завтрак• 19 июля в 10:54
Я. На білковій дієті маггі сиділа. Схудла. Голодна не була. Мені навіть забагато було. Але з часом підшлункова не витримала. І пару місяців потім підшлункову лікувала. Виявляється, на білкових дієтах, це найчастіша проблема. Зараз просто рахую калорії і нутрієнти через чат джипіті
Ответ дляTeonaa
А що їсте
І проти чого дієта така?
Мені теж треба білок піжнять
І проти чого дієта така?
Мені теж треба білок піжнять
Курка, сир, яйця, риба.
Сочевиця, тахіні (це рослинні білки).
Харчування просте, наприклад вранці каша з гарніром і салат, в обід лише гарнір і салат, на вечір може бути омлет з овочами.
Солодке теж їм, головне щоб в калораж добовий вписувалося.
Проти чого не знаю, я так харчуюсь бо мені комфортно в легкому сильному тілі, яке в мене є, коли їм білки, а не хлібобулки)
Сочевиця, тахіні (це рослинні білки).
МастерЮля• 19 июля в 11:14
Я їм норму білку 100 в день, вуглеводів лише 130, жирів 56.
Починала худнути з ваги 70, білку їла близько 150.
Силові 2 рази на тиждень
МастерЮля• 19 июля в 11:15
Ответ дляGvenna
Курка, сир, яйця, риба.
Сочевиця, тахіні (це рослинні білки).
Каша з гарніром це як?
МастерЮля• 19 июля в 11:26
Ответ дляGvenna
Каша з м´ясом.
Ви ж зрозуміли все одно)
Так каша це і є гарнір!
Тому каша з гарніром це каша з кашею
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:39
Ответ дляМастерЮля
Так каша це і є гарнір!
Тому каша з гарніром це каша з кашею
ТО лише у вас в голові гарнір = каша... Гарніром можуть бути будь-які продукти! Спеціально для вас:
Гарні́р (від фр. garnir— «споряджати») — додаткові компоненти до основної частини страви, призначені для його прикраси, збільшення поживної та смакової цінності. Гарніром можуть бути будь-які продукти, залежно від того, що у страві вважається основним компонентом.
МастерЮля• 19 июля в 11:51
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ще одна
МастерЮля• 19 июля в 11:51
Ответ дляЛуноходик_Ик
А основна частина страви це каша?
Бо людина написала каша + гарнір 😂😂😂😂
МастерЮля• 19 июля в 11:52
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мяса, риби і тд не передбачено
Лише каша + гарнір
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:52
Ответ дляМастерЮля
А основна частина страви це каша?
Бо людина написала каша + гарнір 😂😂😂😂
Зазвичай м´яса кладуть менше ніж каші. Тож м´ясо в такому випадку цілком може бути гарніром.
МастерЮля• 19 июля в 11:54
Ответ дляЛуноходик_Ик
Мʼясо не може бути гарніром
Гарнір складати повинен 1/4 тарілки, так як і основне блюдо. А основне блюдо ви гарніром назвати не можете
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:55
Ответ дляМастерЮля
Мяса, риби і тд не передбачено
Лише каша + гарнір
до каші гарніром може бути що завгодно... Може харе викручуватися? Ви ж хотіли підколоти дописувача, але не врахували що гарнір може бути чим завгодно. Просто у нас в менталітеті якось по замовчуванню м´ясо основне, решта типу каші чи картоплі гарнір. Хоча саме значення слова того не передбачає.
МастерЮля• 19 июля в 11:55
Ответ дляЛуноходик_Ик
Спеціально для вас
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:56
Ответ дляМастерЮля
Мʼясо не може бути гарніром
Ну ок тоді м´яса кладу 1/4 тарілки і воно стає гарніром. В чому проблема?
МастерЮля• 19 июля в 11:57
Ответ дляЛуноходик_Ик
Воно не може бути гарніром
Якщо у вас плов, то це буде основною стравою
А каша з гарніром це каша з кашею
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:57
Ответ дляМастерЮля
Спеціально для вас
А звідки думка що м´ясо більш основне по смаку ніж каша? це просто у нас стереотип м´ясо і гарнір. Але це не є правило що тільки так
МастерЮля• 19 июля в 11:57
Ответ дляЛуноходик_Ик
Реально, не тупіть
Ну це навіть діти знають
МастерЮля• 19 июля в 11:58
Ответ дляЛуноходик_Ик
😂😂😂😂😂
Ото у вас гарнір в голові
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:58
Ответ дляМастерЮля
Воно не може бути гарніром
А каша з гарніром це каша з кашею
Це суперечить змісту слова гарнір, котре означає БУДЬ який продукт
Луноходик_Ик• 19 июля в 11:58
Ответ дляМастерЮля
Реально, не тупіть
Ну це навіть діти знають
Це стереотип.
МастерЮля• 19 июля в 11:59
Ответ дляЛуноходик_Ик
Ні, гарнір це не будь який продукт
Це додаток до основної страви і мʼясо не входить в це поняття
Тому якщо людина пише каша з гарніром, то це означає каша з кашею, гарнір не містить ані мʼяса, ані риби
МастерЮля• 19 июля в 12:00
Ответ дляЛуноходик_Ик
Це стереотип.
Підете в ресторан, замовте собі картоплю і гарнір до неї 😂😂😂😂
Луноходик_Ик• 19 июля в 12:00
Ответ дляМастерЮля
😂😂😂😂😂
Ото у вас гарнір в голові
перехід на особистості слабкий аргумент...
Тут колись була тема за гарніри - там наводили пояснення шеф кухарів і те що ’картопля каша це обов´язково гарні’= стереотип.
МастерЮля• 19 июля в 12:02
Ответ дляЛуноходик_Ик
😂😂😂😂😂
Луноходик_Ик• 19 июля в 12:02
Ответ дляМастерЮля
Ні, гарнір це не будь який продукт
ВИ ж сам навели цитату ШІ де написано що гарніром до певної старви може бути БУДЬ який продукт. ТОбто каша може бути з гарніром.